Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 17. martam. Baudi pirmo pavasara saulīti!0

Ikdienas noskaņa

17. marts ir visnotaļ labvēlīga diena visās tā nozīmēs, un tas nav pārsteidzoši. Šodien līdzjūtības atmosfēra izplatīsies itin visur, un tāpēc darbs tiks pavadīts emocionāli ērtā vidē. Šodien tu vari un tev vajadzētu pabeigt projektu, pie kura esi strādājis jau ilgu laiku. Tas tev palīdzēs doties atvaļinājumā, jūtoties kā uzvarētājam. Uzvara ir garantēta arī personīgajā frontē, ja sirds lietās esi bijis gana aktīvs.

Auns

Auns 17. martā meklēs atbilstošas dāvanas kādam īpašam cilvēkam. Tev it īpaši rūpīgi vajadzētu padomāt par to, kā izpatikt savai priekšniecībai. Līdzko būsi atrisinājis šo problēmu, to pabeigt kļūst daudz vieglāk. Tev gan ne ar vienu nevajadzētu apspriest dāvanu savai otrajai pusītei (vai meitenei, kura tev jau ļoti ilgu laiku rūp). Ir nepieciešams, lai tu pats izprastu saņēmējas vēlmes.

Vērsis

Vērsis šodien radīs noslēgta un nepieejama cilvēka iespaidu. Smagās nedēļas nogurums šodien būs it īpaši izteikts, un tas rada nomāktu garastāvokli. Necenties cīnīties pret nevēlēšanos sazināties ar kādu (tā būs labāk gan tev, gan citiem). Tu daudz iegūsi, pavadot šo dienu tikai ar sevi un savām domām. Tu, piemēram, varētu atrast atbildi uz jautājumu, par kuru raizējies jau ilgu laiku.

Dvīņi

Dvīņus nogurdinās šīs dienas ātrais temps. Pievakarē tev būs jāatrisina vairāki svarīgi jautājumi saistībā ar tavu profesionālo nākotni. Vakarā tu dāsni parūpēsies par savu otru pusīti, kura ir apslimusi. Tavs mīļotais drīz vien jutīsies daudz labāk, bet tu burtiski liksi viņam ņemt slimības lapu, sakot, ka veselība ir daudz svarīgāka par karjeru un naudu.

Vēzis

Vēzis pavadīs šo dienu, atrisinot sarežģītu problēmu saistībā ar savu projektu nākotni. Autoritātes var nesaprast, ka uzdevums, pie kura strādā jau vairākas nedēļas, galu galā ir nozīmīgs. Tev būs jāskaidro, ka tu piedāvāji radošu risinājumu, un tavs projekts ir kļuvis daudz svarīgāks. Tavs priekšnieks to pakāpeniski sāks atskārst, bet nospiestības sajūta šo problēmu dēļ tavā dvēselē kādu laiku vēl saglabāsies.

Lauva

Lauvām šodien vajadzētu novērtēt ikkatru minūti dārgā laika. Neiznieko to lietām, kuras var pagaidīt, kamēr dari kaut ko patiesi svarīgu. Būtu svarīgi to apspriest ar potenciālo darba devēju. Šīs sarunas laikā tu spēsi uzstāt pats uz saviem noteikumiem, un sadarbības dēļ ar tik prestižu uzņēmumu tev nebūs jāatsakās no savas esošās pozīcijas. Problēma ir citur – kā tu atradīsi laiku un enerģiju tam visam?

Jaunava

Šodien attapīgs un principiāls cilvēks centīsies pavedināt Jaunavu. Tu, protams, esi īsts akmens, un pieeju tev ir grūti atrast. Tomēr šī persona spēs atrast pareizās tavas dvēseles stīgas. Netici tam, ko šodien dzirdi. Šis padoms ir vēl atbilstošāks, ja tev jau ir dzīves partneris. Tu vari viņu pazaudēt.

Svari

Svariem šodien nebūs jānopūlas ar lielu darba apjomu. Visi tavi uztraukumi būs saistīti ar cilvēku, kuru visi redz kā tavu nākamo vīru vai sievu. Lai tas izdotos, tev būs mazliet jānopūlas. Vakarā attapsies restorānā ar savu iecerēto, kas dos tev mājienus, ka vēlas veidot attiecības. Ja esi pārliecināts, ka to nevēlies, atrodi pareizos vārdus, lai pavēstītu par šo lēmumu, cik vien delikāti spēj.

Skorpions

Skorpions šodien koncentrēsies uz jaunu hobiju. Tas aizņems tevi arī dienas laikā. Periodiski tevi traucēs kolēģi ar uzdevumiem, kas ir tavā profesionālo darba pienākumu sarakstā. Centies pret tiem izturēties ar atbildības sajūtu. Šodien pastāv briesmas, ka sava hobija dēļ pieļausi kļūdu, pēc kuras tava karjera piedzīvos lejupslīdi.

Strēlnieks

Šodien pār Strēlnieku nāks atklāsmes par ļoti sarežģītu cilvēku. Tavā priekšā viņš atklās visu patiesību par to, kas notiek viņa dvēselē, bet no dzirdētā nejutīsies daudz labāk. Apmierinot savu dabisko ziņkārību, tu pat jutīsies mazliet vainīgs. Šī cilvēka problēmas varētu nomākt tevi tik ļoti, ka atgriezīsies pie viņa atkal un atkal. No šī brīža tu sev apsolīsies, ka apspiedīsi savu pārlieku lielo ziņkārību par katru cenu.

Mežāzis

Mežāzis šodien varētu saņemt lielisku pārsteigumu no savas otras pusītes. Tu par to esi runājis jau vairākus gadus un par to vienmēr sapņo. Kā izrādās, tavs partneris ir atradis papildu ienākumu avotu. Novērtē tādas rūpes, un neizmirsti paust savu patiecību kādam, kurš tevis dēļ tā upurējas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram šodien tiks uzticēts svarīgs projekts apvienojumā ar lielām grūtībām. Tu spēsi šo uzdevumu paveikt vien ar lielām pūlēm, par ko tu iegūsi publisku atzinību par savām vadības spējām. Bet tu šo uzdevumu noraidīsi, jo tas tevi personīgi neaizrauj. Un tādējādi karjeras izaugsme tev paliks tikai sapnis, ja vien par to neapjautāsies augstākajai vadībai. Atgādini sev par saviem mērķiem un gūsi panākumus.

Zivis

Zivis šodien centīsies izcelties ar apģērba palīdzību. Šis eksperiments nesīs divejādus rezultātus. Daudzi tavu dizaina izvēli redzēs, kā kaut ko ārkārtīgi bezgaumīgu. Kāds cits, no otras puses, būs izteikti ieinteresēts tevī, domājot, ka tu esi kaut kas unikāls. Tev būs daži fani vai pielūdzēji. Taisnība, tu uzreiz vēlēsies tikt prom no šiem cilvēkiem, jo viņi tevi redzēs kā neatvairāmu cilvēku.

LA.lv