Horoskopi un mistika
Ezoterika

Ko mazais pirkstiņš var pastāstīt par tevi kā par personību0

Ilustrācija – you-journal.ru

Indijā mazo pirkstiņu sauc par Budas pirkstu, senie romieši to dēvēja par Merkura pirkstu, bet hiromanti to saista ar dažādiem saskarsmes veidiem.

Mazais pirkstiņš (vai abi, jo tie mēdz vienam cilvēkiem būt dažādu garumu) var daudz ko pastāstīt par to, kāds cilvēks tu esi. Uzmanīgi apskati savu roku un nosaki, kādam tipam atbilst tavs mazais pirkstiņš.

Vidēja garuma mazais pirkstiņš

Mazais pirkstiņā, kura garums sasniedz zeltneša augšējo falangu, tiek uzskatīts par normu. Cilvēki ar šādu mazā pirkstiņa garumu atšķiras ar augstu brieduma līmeni, labi veidotu raksturu un stabiliem dzīves principiem. Viņi ļoti reti maina savus principus.

Cilvēks ar mazo pirkstiņu, kas sasniedz zeltneša pirmo locītavu parasti viegli kontaktējas ar apkārtējiem. Jo garāks mazais pirkstiņš, jo labākas ir saskarsmes spējas.

Garš mazais pirkstiņš

Ja tavs mazais pirkstiņš ir nedaudz garāks par līniju, kura sadala augšējo un vidējo zeltneša falangu,  tā ir valdzinošas, harizmātiskas personības pazīme, kas nekad nepadodas. Šāda cilvēka talants un darba prieks dara brīnumus.

Cilvēks ar gariem mazajiem pirkstiņiem ir apveltīts ar daiļrunību, viņam prieku sagādā saskarsme un viņš spēj viegli pārliecināt sarunbiedru. No šādiem cilvēkiem izveidojas labi oratori un tirgotāji. Īpaši labi ir, ja šāds mazais pirkstiņš ir labajā rokā.

Īss mazais pirkstiņš

Tie, kam mazais pirkstiņš ir īss, ir ļoti uzmanīgi un draudzīgi. Šiem cilvēkiem raksturīga zināma kautrība, taču tas nepavisam nav trūkums. Daiļrunība un spēja izveidot diplomātiskas attiecības ir viņu stiprā puse.

Ja mazie pirkstiņi ir ievērojami īsāki par vidējo garumu, gandrīz nekļūdīgi var secināt, ka šāds cilvēks ar grūtībām spēj formulēt savas domas. Turklāt tā ir pārmērīgas impulsivitātes pazīme, gatavība uzņemties nepamatotus riskus.

Ja mazais pirkstiņš atrodas ievērojami zemāk par citiem pirkstiem, to īpašnieks savā dzīves ceļā sastopas ar daudzām grūtībām, saņemot smagas mācībstundas. Šāds mazais pirkstiņš liecina par kautrīgumu, ko cilvēks cenšas noslēpt no apkārtējiem.

Izliekts mazais pirkstiņš

Saistītie raksti

Izliekts mazais pirkstiņš liecina par cilvēka spēju ātri piemēroties pārmaiņām. Cilvēki ir šādu raksturīgo iezīmi ir dzimuši miera nesēji.

Plata mazā pirkstiņa locītava

Mazliet izvirzīta uz sāniem, plata mazā pirkstiņa locītava ir cilvēkiem, uz kuriem vienmēr var paļauties. Viņi daudz ko zina par apkārtējo pasauli, dažreiz atceras savas iepriekšējās dzīves un nekad neatsakās palīdzēt.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Astrologi un numerologi nosauc 10 lietas, ko nedrīkst darīt piektdien, 13.septembrī 6
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma saspringta diena! Horoskopi 13. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Latvijā izstrādāts depozīta automāts, kas darbojas ar mākslīgā intelekta palīdzību 1
8 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Latvieši iemet divus pirmos vārtus sezonā, “Dinamo” ar raksturu izrauj uzvaru
7 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
“Process reizēm ir emocionāls.” Koalīcijas partneri sola atbalstu pašvaldību reformas turpināšanā 1
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Viņa aizmiga…” Džipa vadītāja pie Ķekavas apļa ietriecas kravas auto sānā
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
15 stundas