Horoskopi un mistika
Horoskopi

Labklājības horoskops. Kurā vecumā katrai zodiaka zīmei ir izredzes kļūt bagātai?0

Foto – Fotolia

Zvaigznes var pateikt priekšā pat to, kādas izredzes cilvēkam ir naudas lietās, uzskata astrologi. Ja izveidosi finansiālo horoskopu, kļūs skaidrs, ka katrai zodiaka zīmei dzīvē ir periodi, kuros veiksme naudas jautājumos ir tuvāk nekā citā laikā.

Zinot par šādu brīžu esamību, iespējams plānot savu rosību finanšu jomā ar mērķi sasniegt veiksmīgus rezultātus.

Auns
Labvēlīgs periods naudas pelnīšanai Aunam ir samērā agri – no 18 līdz 27 gadiem. Pēc tam nāk laiks, kad finanšu dievi novēršas un labāk veltīt savu laiku citām nodarbēm. Atgriezties pie bagātības veidošanas Auns var vecumā no 43 līdz 51 gadam – panākumi neizpaliks.

Vērsis
Zvaigznes saka priekšā, ka Vērsim divi labvēlīgākie naudas pelnīšanas periodi ir no 25 līdz 30 gadu vecumam un no 38 līdz 45 gadiem. Šajos posmos Vērsis parasti pārskata savu dzīves ceļu, un tas palīdz nopelnīt veselu kapitālu.

Dvīņi
Dvīņiem veiksmīgs laiks, lai kļūtu par bagātniekiem, ir veselas trīs reizes! Tie ir periodi no 19 līdz 23, no 30 līdz 33 un no 48 līdz 55 gadiem. Šajos etapos Dvīņi izjūt lielu enerģijas pieplūdumu, kas palīdz gūt panākumus arī finanšu jomā.

Vēzis
Vēzim lielākā iespēja kļūt turīgam ir no 30 līdz 34 gadiem. Šajā laikā Vēzis uzkrāj nepieciešamo dzīves pieredzi, kas kļūst par lielisku pamatu naudas jautājumu veiksmīgai risināšanai.

Lauva
Pēc horoskopa Lauvai ir viena iespēja kļūt finansiāli neatkarīgai ar minimālu piepūli, un tas ir no 21 līdz 28 gadu vecumam. Pēc šī vecuma panākt ievērojamus panākumus naudas jomā kļūst ievērojami grūtāk.

Jaunava
Jaunava, šķiet, naudas jomā ir lielākā zvaigžņu lutekle: ir veseli četri dzīves periodi, kad pelnīšana padodas vislabāk: 18 – 21, 28 – 31, 38 – 41, 48 – 51 gads. Visveiksmīgākais tomēr būšot otrais posms!

Svari
Svariem viss īsi un skaidri: piemērotākais laiks bagātības uzkrāšanai ir no 25 līdz 30 gadiem. Ja Svari šajā laikā nemobilizēs savus talantus, lai radītu pamatu finansiālai neatkarībai, ceturtajā gadu desmitā būs ievērojami grūtāk iegūt vērā ņemamu bagātību.

Skorpions
Izredzes kļūt bagātam Skorpionus lutina no 25 līdz 35 gadiem. Tas ir pietiekami ilgs laiks, lai nopelnītu pieklājīgu summiņu. Tomēr zvaigznes brīdina, ka šajā dzīves posmā Skorpions arī riskē zaudēt visu īpašumu – esi piesardzīgs!

Strēlnieks
Astrologi saskata divus dzīves periodus, kas Strēlniekam ir finansiāli veiksmīgākie, pieliekot salīdzinoši mazas pūles. Veiksme Strēlniekam smaidīs no 22 līdz 26 un no 29 līdz 33 gadiem. Turklāt, ja pirmajā posmā rezultāts neattaisnos cerības, otrais mēģinājums noteikti būs veiksmīgs!

Mežāzis
Veiksme naudas lietās Mežāzim var atnākt zaļā jaunībā – no 16 līdz 19 gadiem. Bet, ja mazais Mežāzis šo iespēju palaidīs garām, Fortūna atkal smaidīs no 27 līdz 33 gadiem.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Zvaigznes Ūdensvīram dāvā vienu galveno iespēju kļūt par bagātnieku – un tā ir vecumā no 26 līdz 30 gadiem. Pēc tam savai veiksmei noticēt grūtāk, īpaši, ja sirdi nospiež pieļauto kļūdu smagums.

Zivis
Zivīm finanšu lietās veiksies divreiz dzīvē. Pirmo reizi – no 18 līdz 25 gadiem. Tā var būt samērā viegla nauda – piemēram, saņemot mantojumu vai izdevīgi apprecoties. Otrā iespēja parādīsies 33 līdz 36 gadu vecumā. Tikai šajā reizē veiksme būs atkarīga no šajā zīmē dzimušā cilvēka apzinātas piepūles.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kā akmens siena: 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas vienmēr izskatās aizkaitināti un sapīkuši
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apdomā savu rīcību pirms nākas novērst tās sekas! Horoskopi 16. oktobrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Garastāvoklis līdzināsies viļņiem jūrā! Horoskopi no 15. līdz 23. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ĢK
Ģirts Kasparāns
Veselam
Katra minūte ir dārga! Vai “ātrā palīdzība” paspēs laikā?
16 minūtes
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Sestdienas rītā Āgenskalnā deg mikroautobuss
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro 3
3 stundas