Horoskopi un mistika
Ezoterika

No 3. līdz 5. decembrim Zemi apspīdēs Superpilnmēness. Ar ko tas tik īpašs? 1

Pilnmēness lec virs Almodovaras cietokšņa Spānijā. Foto – AP/LETA

2017. gada 3. decembrī novērojams astronomiski un astroloģiski īpašs fenomens – Superpilnmēness jeb Mēness perigejs. Mēness parādās pie debesīm pulksten 16:28 un gandrīz “savienojas” ar mūsu planētu – starp abiem debess ķermeņiem ir 357 949 kilometri, kas kosmosa mērogā tāds nieks vien ir.

Apaļais un noslēpumainais Mēness apjomā pieaugs par 14%! Ja paveiksies, redzēsim to sarkanīgi oranžos toņos.
Īpašais Pilnmēness turpināsies veselas trīs dienas, tāpēc paspēsim pēc sirds patikas apbrīnot šo reto parādību.

Daudzi astrologi uzskata, ka Superpilnmēness laikā jāpiesargās no bīstamām un graujošām norisēm uz mūsu planētas. Tam ir konkrēti piemēri: zemestrīce Pakistānā (2005. gads), cunami Indonēzijā un Fukušimas AES avārija (2011. gads).

Ja paanalizē cilvēka stāvokli Pilnmēness laikā, jāatzīst, ka šis fenomens uz katru cilvēku iedarbojas atšķirīgi.

Daži var izjust neparastu enerģijas pieplūdumu, kamēr citi sūdzas par vājumu un depresiju. Šajā periodā iespējamas problēmas ar sirds un asinsvadu sistēmu un izteiktas blaknes, lietojot medikamentus. Protams, Pilnmēness laikā ikvienam iesaka būt piesardzīgam, bet tie, kuri tam tic, var iedomāties kādu vēlēšanos, skatoties labvēlīgajā mēness vaigā.

Superpilnmēness periodā ezoteriķi brīdina par augstāku zemestrīču, plūdu, cunami risku, kā arī garīgi nelīdzsvarotu cilvēku stāvokļa pasliktināšanos.

Daudzi mistiski noskaņoti padomdevēji neiesaka skatīties Pilnmēnesī tiem, kuriem ir trausla un jutīga psihe. Šajā laikā jācenšas īpaši kontrolēt sava izturēšanās, jāizvairās no lieliem sabiedriskiem pasākumiem, jo tur, kur ir cilvēki, vienmēr virmo arī emocijas un konflikti.

Labāk izmantot jebkuru iespēju pabūt vienatnē. Lai šis periods paietu pēc iespējas harmoniskāk, tāpat jāatturas no alkohola lietošanas, bet uzkrāto enerģiju jāizmanto pēc iespējas lietderīgāk. Noderīgi nodarboties ar fiziskiem vingrinājumiem un meditēt: šīs nodarbes nomierinās nervus un harmonizēs garīgo stāvokli.

Saistītie raksti

Cilvēks, kā zināms ir daļa un dabas un tāpat kā tā pakļauts mēness ietekmei. Supermēnes speriodā mēness enerģētika ir nestabila: vērojams paaugstināts enerģijas uzliesmojums pilnmēness augstākajā punktā, kam seko strauja samazināšanās, Mēnesim sākot dilt.

Šīs svārstības ietekmē veselības stāvokli, var rasties problēmas ar miegu, iespējams bezmiegs vai murgi. Var saasināties hroniskas slimības un pasliktināties asinsrece. Nereti vērojams vitamīnu trūkums, tāpēc vēlams ēst vairāk augļu un dārzeņu, labāk svaigā veidā vai minimāli termiski apstrādātus.

LA.lv