×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
28. augusts, 2014
Drukāt

Veikalos ziedotā nauda palīdzēs 43 bērniem

bernins_slims

Rimi un Supernetto pircēji pusotra mēneša laikā smagi slimu bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai ziedojuši vairāk nekā 19 tūkstošus eiro, kas palīdzēs sniegt atbalstu 43 bērniem, portālu LA.lv informēja Ziedot.lv komunikāciju speciāliste Ilze Ošāne.

“Palīdzēt sava reģiona cilvēkiem – paziņām, draugiem vai draugu draugiem – ir dubults gandarījums. Tāpēc kopā ar Ziedot.lv aizsākām atbalsta programmu, aicinot Rimi un Supernetto pircējus ziedot līdzekļus sava novada bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai. Iespēja palīdzēt 43 bērniem ir nenovērtējams atbalsts ģimenēm, kurām ar valsts nodrošināto rehabilitācijas kursu, kas pieejams reizi pusotrā gadā, ir krietni par maz. Ziedotie līdzekļi palīdzēs nodrošināt ārstniecības un rehabilitācijas procedūras biežāk, tā uzlabojot bērnu veselības stāvokli,” sacīja Kristīne Ciemīte Kupre, Rimi mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Rīgas iedzīvotāji kopumā projektam laika posmā no 1. jūlija līdz 14. augustam ziedojuši teju 11 000 eiro. Par tiem tiks sniegta palīdzība 18 Rīgas un reģiona bērniem – apmaksāti ortopēdiskie apavi, rehabilitācijas programmas, medikamenti, kā arī speciālistu izmeklējumi un vizītes.

Ošāne pastāstīja, ka Vidzemē aktīvi projektu atbalstījuši Jūrmalas, Ādažu un Siguldas iedzīvotāji, bet kopumā šajā novadā Rimi un Supernetto veikalos ziedoti vairāk nekā 3000 eiro. Tie palīdzēs deviņiem Vidzemes bērniem saņemt apmaksātus speciālistu izmeklējumus, rehabilitāciju un apmeklēt reitterapijas nodarbības.

No Kurzemes puses dāsnākie projekta atbalstītāji bijuši Liepājā, Tukumā un Talsos, kopumā šajā novadā saziedojot vairāk nekā 2000 eiro. “Par saziedotajiem līdzekļiem pieciem bērniem no Talsu novada, Liepājas, Pāvilostas un Kandavas būs iespēja apmeklēt rehabilitācijas programmu Latvijā, iegādāties audiālās iekārtas un insulīna sūkņa katetrus,” sacīja Ošāne.

Latgales novadā projektam ziedoti vairāk nekā tūkstoš eiro, un visaktīvāk projekts atbalstīts Daugavpilī kā arī Rēzeknē. Šie līdzekļi palīdzēs sniegt atbalstu pieciem bērniem un apmeklēt reitterapijas nodarbības, iegādāties ortopēdiskos apavus un speciālo medicīnisko uzturu, kuru neapmaksā valsts.

Zemgalē iedzīvotāji kopumā ziedojuši vairāk nekā 2000 eiro, kas dos iespēju sniegt palīdzību sešiem bērniem – apmaksāt medikamentu, ortopēdisko zoļu iegādi, kā arī fizioterapeita procedūras un speciālo medicīnisko uzturu. Visaktīvāk projektam ziedojuši Bauskas, Jelgavas un Jēkabpils iedzīvotāji.

Sirsnīgu paldies Rimi un Supernetto veikalu klientiem sūta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta. “Kopā mēs piepildām mazo bērnu sapnīšus, kā arī vecākiem dodam cerību, ka viņi pasaulē nav vieni un smagajā cīņā par savu bērniņu veselību, vecākus atbalsta visa sabiedrība,” viņa piebilda.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+