Foto: Tyler Olsons/SHUTTERSTOCK

“Es mazliet samulstu, kāpēc rentgens rokai, bet man jāizģērbjas!” Sieviete dalās pieredzes stāstā par radiologa apmeklējumu 44

Pievieno LA.LV

Cieņpilnas attiecības, laipnība un empātiskums ir īpašības, kuras medicīnas jomā bieži pieklibo. Ar necilvēcīgu attieksmi saskārusies arī kāda sociālās platformas “Threads” lietotāja “karinashterna”, kura publicējusi savu pieredzes stāstu, apmeklējot radiologu.

Kokteilis
Veiksmes vilnis tuvojas šīm 3 zodiaka zīmēm – tās tuvākajās dienās būs favorītes
Veselam
Nieres cieš klusējot: 10 ikdienas ieradumi, kas palīdzēs tās pasargāt no nopietnām slimībām
Veselam
Ne jau nedēļu! Ārsti atklāj, cik garam jābūt atvaļinājumam, lai tavs prāts un ķermenis atpūstos pa īstam
Lasīt citas ziņas

Kā sieviete atklāj, viņai bija nepieciešams uztaisīt rentgenu rokai. Jau no pirmajām minūtēm viņa saņēma nelaipnu attieksmi, kas ilga līdz pat vizītes beigām.

“Radiologs ne sveiki, ne lūdzu, ne ko citu ievadam līdzīgu, bet uzreiz “izģērbieties!” Es mazliet samulstu, kāpēc rentgens rokai, bet man jāizģērbjas. Atskan vēlreiz “izģērbieties!” Labi, labi. Ieeju kabīnē, novelku jaku. Ja jau traucē, novilkšu. Iznāku ārā un atkal tas pats: “Izģērbieties!” Jautāju, kāpēc man jāizģērbjas pavisam, ja rentgens vajadzīgs tikai rokai. Pēc šī es ļoti priecājos vairs nedzirdēt vārdu “izģērbieties.” Izrādās, papīros viņa izlasījusi plaušas.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Lietotāja “karinashterna” stāsta, ka pēc jautājuma uzdošanas, kurš papīros sajaucis informāciju – sievietes ģimenes ārsts vai darbinieki reģistrantūrā, radiologs, turpinot savu nelaipno attieksmi, atbildēja: “A, kāda jums starpība?”

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.