Latvijā
Politika

VIDEO. Jurašs: sēde bija slepena, lai pasniegtu vēlamo par esošo15


Juris Jurašs
Juris Jurašs
Foto – Timurs Subhankulovs

“Sēde, manuprāt, bija slepena, lai nedotu iespēju tiem, kas ir uzaicināti uz šo sēdi, šo savu vēstījumu padarīt par publisku. Jo tādā gadījumā būtu ļoti sarežģīti interpretēt mūsu teikto un pasniegt vēlamo par esošo,” bijušais KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas priekšnieks Juris Jurašs apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot vakar notikušo “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas slēgto sēdi.

J.Jurašs atklāja, ka sēdē ne reizi netika jautāts par slepenu informāciju, tāpēc nebija iemesls rīkot slēgtu sēdi.

Viņš uzskata, ka viņu mērķis ir manipulēt ar sabiedrību: “Doma bija to visu noslepenot, lai sabiedrībai nebūtu iespēja sekot līdzi tam, kas šodien notika izmeklēšanas komisijas sēdē. Tur faktiski nebija neviens jautājums, kuru varētu attiecināt uz kaut kādu slēgto sadaļu, kas tiešām būtu ierobežotas pieejamības vai slepena informācija.”

J.Jurašs norādīja, ka komisiju un tās darbu diktē paši oligarhi, tāpēc veiksmīgu rezultātu sagaidīt nevar.

Saistītie raksti

“Diemžēl mēs redzam reālu cirku, mēs redzam, ka šie te oligarhi (es pat teiktu, ka atsevišķi mafijas pārstāvji) turpina realizēt savu ietekmi. Jums vajadzēja parlamentārās izmeklēšanas komisiju? Lūdzu! Būs! Skaidrs, ka šī ideja absolūti pašos pamatos ir nodegradēta,” sacīja J.Jurašs.

Viņš ir pārliecināts, ka komisijas vienīgais mērķis ir attaisnot oligarhus: “Lielākā daļa no šiem locekļiem mēģina attaisnot gan šajās sarunās iesaistītos personāžus, gan prokuratūras un citu iestāžu pārstāvjus, kuri, iespējams, nav bijuši uzdevumu augstumos. Sausais atlikums ir nulle.”

LA.lv