Publicitātes foto

Huawei: Nepārtraukta inovāciju ieviešana zaļākai viedajai pasaulei 0

Šonedēļ norisinās jau 19. Huawei rīkotais ikgadējais globālais analītiķu samits. Tajā pulcējas nozares un finanšu analītiķi, kā arī viedokļu līderi no visas pasaules, lai apspriestu nozares nākotnes tendences. Šī gada samita galvenā tēma ir zaļa un vieda pasaule.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
VIDEO. Ovācijas un neviltota sajūsma! Dons iekļūst Eirovīzijas finālā 7
Krievijas drošības iestādēm “mati stāvus”. No kara atgriežas atbrīvotie cietumnieki – tos nevar savaldīt
Lasīt citas ziņas

Pasākumā Kens Hju, Huawei priekšsēdētājs, stāstīja par uzņēmuma inovācijām un zaļākas viedās pasaules veidošanu, iezīmējot trīs galvenos attīstības virzienus – nepārtraukta inovāciju ieviešana, digitālā transformācija un pasaule ar zemu oglekļa emisiju līmeni.

Nepārtraukta inovāciju ieviešana un nozares attīstība

CITI ŠOBRĪD LASA

Huawei ir globālais līderis inovāciju ieviešanā, par vienu no plānotajām inovācijām paziņojot arī samitā – uzņēmums plāno ar 5.5G un F5.5G palīdzību nodrošināt 10 Gbps savienojumus visur pasaulē. Tas nozīmē, ka jebkurā vietā pasaulē būtu pieejams zibenīga ātruma interneta savienojums.

Šādas ieceres īstenošana nodrošinātu ievērojamu nozares attīstību un plašākas tehnoloģiju iespējas gan ikdienas dzīvē, gan liela mēroga ražošanas procesos.

Inovāciju ieviešana paredzēta arī programmēšanas nozarē – lai palielinātu energoefektivitāti un sistēmas veiktspēju, Huawei no jauna pārveido vairāku sistēmu un programmatūru darbību. Strauja attīstība notiek arī mākoņpakalpojumos, piemēram, notiek darbs pie MetaStudio – uz mākoņiem balstīta risinājuma, kas ievērojami paātrinās digitālā satura ražošanu.

Savukārt runājot par inovācijām ierīcēs, uzņēmuma mērķis ir nodrošināt uz lietotāju orientētu inteliģentu pieredzi visos dzīves aspektos – to uzņēmums sauc par nemanāmu mākslīgā intelekta dzīves pieredzi, kas paātrina fiziskās un digitālās pasaules saplūšanu.

Iedziļināšanās digitālajā transformācijā

Galvenais digitālās transformācijas mērķis ir uzlabot klientu ikdienu, tāpēc Huawei pielāgo savus produktus dažādām klientu vajadzībām. Vienlaikus uzņēmums plāno darīt visu, lai klientiem un partneriem atvieglotu digitālo transformāciju, tai skaitā nodrošināt padziļinātu produktu pārbaudi pirms to ieviešanas.

Izmantojot Huawei Cloud risinājumus, klientiem plānots piedāvāt uzņēmuma radīto infrastruktūru, tehnoloģijas un uzkrātās zināšanas, tādā veidā palīdzot ieviest mākoņdatošanu dažādās nozarēs.

Reklāma
Reklāma

Savukārt, lai nodrošinātu efektīvus digitālās transformācijas risinājumus katrai nozarei un ātrāk reaģētu uz klientu vajadzībām, tiek veidotas integrētas ekspertu komandas. Tās specializējas konkrētās nozarēs un palīdz klientiem tikt galā ar dažādiem izaicinājumiem.

Pasaule ar zemu oglekļa emisiju līmeni

Dažādi ilgtspējas risinājumi kļūst par tehnoloģiju uzņēmumu prioritāti. Lai veicinātu atjaunojamās enerģijas ražošanu, Huawei ar mākslīgā intelekta, mākoņpakalpojumu un citu risinājumu palīdzību efektivizē elektroenerģijas nozares darbību. Tāpat tiek izstrādāti zema oglekļa izmešu risinājumi zaļai IKT infrastruktūrai, piemēram, ieviešot bezvadu bāzes stacijas un datu centrus.

Huawei aktīvi strādā, lai palielinātu sava biznesa noturību un nodrošinātu vienmērīgu attīstību. “Mums ir jāturpina virzīties uz priekšu, izmantojot inovācijas, radot vērtību klientiem un sabiedrībai. Mēs ceram uz ciešāku sadarbību ar saviem klientiem un partneriem, lai veidotu zaļāku viedo pasauli,” stāsta Huawei priekšsēdētājs Kens Hju.

Papildus inovāciju stratēģijai uzņēmuma pārstāvis dalījās arī ar savu ilgtermiņa nākotnes redzējumu. “Viss, ko mēs šodien iedomājamies, ļoti iespējams, būs pārāk konservatīvs un pieticīgs rītdienai. Mums ir jāraugās nākotnē ar drosmīgu redzējumu, cenšoties pārvarēt tehnoloģiju vājās vietas. Tas ir vienīgais ceļš uz priekšu,” skaidro Huawei Stratēģisko pētījumu institūta prezidents Dr. Džou Hons.

Tehnoloģiju nozarē ir ne vien daudz iespēju, bet arī izaicinājumu. Džou Hons izklāstīja vairākus izaicinājumus, ar ko tehnoloģiju uzņēmumi aktīvi strādās jau tuvā nākotnē. Viens no tiem ir noskaidrot, kā mašīnas uztver pasauli un vai ir iespējams izveidot modeļus, kas māca tām izprast pasauli.

Vairākas attīstības iespējas un izaicinājumi saistīti ar cilvēka ķermeni, piemēram, laika gaitā ar tehnoloģiju palīdzību plānots labāk izprast cilvēka ķermeņa fizioloģiskos mehānismus, domāšanu un inteliģenci.

Tāpat paredzēts strādāt pie virtuālā pieskāriena, smaržas un garšas attīstības. Tehnoloģiju un mākslīgā intelekta potenciāls saskatāms arī cilvēka veselības monitoringā, farmācijā un vakcīnu izstrādē.

Huawei globālais analītiķu samits pirmo reizi notika 2004. gadā, un kopš tā samits brīža norisinās katru gadu. Šogad tas norisinās 26. un 27.aprīlī.

Šeit iespējams sekot līdzi samitam: https://www.huawei.com/en/events/has2022