Kučinskis vāks parakstus parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidei saistībā ar robežas izbūves darbu pārtraukšanu 78

Bijušais ministru prezidents un iekšlietu ministrs, Saeimas deputāts Māris Kučinskis (AS) TV24 raidījumā „Kārtības rullis” atklāja, ka jau šonedēļ cer Saeimā savākt nepieciešamos parakstus, lai rosinātu izveidot parlamentāro izmeklēšanas komisiju, kas pārbaudītu savulaik pārtrauktos Latvijas austrumu robežas būvniecības darbus.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Kokteilis
Saulrietu tests: izvēlies vienu attēlu un uzzini, ko tava izvēle atklāj par tavu iekšējo “es”
Lasīt citas ziņas

Kučinskis: Kāpēc viss tur apturējās? Es šobrīd staigāju Saeimā un diskutēju, ka vajadzētu izmeklēšanas komisiju. Tā tobrīd bija jaunā Kariņa valdība pēc vēlēšanām, Sandis (Ģirģens) bija iekšlietu ministrs, tai brīdī visa robeža tika “nostopēta”. No vienas puses, tas it kā bija labi, – varēja celt katastrofu centrus, bet, no otras, – tā bija nauda, kas tika noņemta no robežas.”

Bijušais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens raidījumā vērsa uzmanību, ka “Austrumu robežas būvniecības darbus apturēja nevis Iekšlietu ministrija, bet būvvaldes sakarā ar darbu neatbilstību tehniskiem projektiem.” Tomēr Kučinskis, pamatojot savu nodomu, turpināja: “Bet nepiedodami ir tas, ka toreiz izlēja bērnu ar visu ūdeni ārā, tāpēc mēs tagad ar skaudību skatāmies uz Lietuvu un Poliju. Tāpēc es savākšu parakstus komisijas izveidošanai.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Kučinskis gan atturas nosaukt iespējamos vainīgos, bet uzsver, ka ir jāpārbauda, ko tajā brīdī darīja tie, kas pieņēma lēmumus, un ko darīja valdība, lai tādas kļūdas Latvija vairs nepieļautu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.