Foto: Ekrānuzņēmumi no “Facebook”/”X”

Neticami, bet fakts – sniegavīrs augustā! Latviju pārsteidz pirmā sniega kārta 1

Šokējošs dabas pārsteigums vasaras izskaņā – šodien, 26. augustā, iedzīvotāji Rīgā un Ādažos ziņo par pirmo sniega kārtu, lai gan kalendārā vēl vasara.

Kāpēc arvien vairāk cilvēku līdz 50 gadiem saslimst ar vēzi? Eksperti nosauc galvenos iemeslus
Veselam
Kas notiks, ja katru dienu apēdīsi vismaz vienu banānu? Būs 6 jūtami labumi tavai veselībai
7 lietas par aiziešanu pensijā, par kurām neviens tevi nebrīdina
Lasīt citas ziņas

“Pirmais sniegs Rīgā – Kandavas ielā! Lai gan vēl ir augusts, daba mūs pārsteidz ar neparastu skatu – sniega segu jau redzam Rīgas ielās. Šis ir skaidrs signāls, ka rudens tuvojas straujāk nekā ierasts, un nav par agru padomāt par siltumu mājās un darba vietās,” tā, publicējot bildi ar sniegu, sociālo mediju platformā “X” raksta AS “Rīgas Siltums”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikmēr Ādažos jau izveidots pirmais sniegavīrs! Ar amizanto fotogrāfiju “Facebook” dalījās Ādažu pirmsskolas izglītības iestāde “Strautiņš”, rakstot, ka 1.septembra vietā būs sagaidījuši decembri.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.