VIDEO. “Ljoša, paldies par 26 absolūtas laimes gadiem,” Jūlija Navaļnija publicē emocionālu video un atvadu vārdus vīram 52

Krievijas opozicionāra un Kremļa kritiķa Alekseja Navaļnija sieva Jūlija Navaļnija sociālajā medijā “X” publicējusi emocionālu vēstuli un video savam mūžībā aizgājušajam vīram Aleksejam:

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

Ljoša, paldies par 26 absolūtas laimes gadiem. Jā, pat par pēdējiem trim laimes gadiem. Par mīlestību, par to, ka vienmēr mani atbalstīji, par to, ka lika man smieties pat no cietuma, par to, ka vienmēr par mani domā.

Es nezinu, kā dzīvot bez tevis, bet es centīšos darīt visu iespējamo, lai tu tur augšā priecātos par mani un lepotos ar mani. Es nezinu, vai man tas izdosies vai nē, bet es centīšos.

CITI ŠOBRĪD LASA

Esmu pārliecināts, ka mēs kādu dienu satiksimies. Man ir tik daudz neizstāstītu stāstu tev, un man telefonā ir tik daudz tev saglabātas dziesmas, muļķīgas, smieklīgas un vispār, atklāti sakot, briesmīgas dziesmas, bet tās ir par mums, un es tik ļoti gribēju, lai tu tās noklausies. Un es tik ļoti gribēju skatīties, kā tu tās klausies un smejies, un tad apskāvies ar mani.

Mīlēt tevi mūžīgi. Atpūties mierā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.