Veselam
Bērni

12 vīrieša atklājumi, kad viņš kļuvis par tēvu1

Foto – Shutterstock.com

1. Dzīvoklis ir nāvīgi bīstams

Visi priekšmeti, kas atrodas zemāk par jostasvietu, ir vai nu iznīcināmi vai var bērnu savainot. 90% no bērnu audzināšanas nozīmē – glābt viņu no traumām.

2. Sapņi – jaunākā erotiskā fantāzija

Tām astoņām diennakts stundām, kurās tevi neviens netraucē, ir brīnišķīgākas nodarbes nekā laiskošanās vannā ar seksīgu slavenību. Vismaz sapņošanai tev ir spēks.

3. Tev ir nejauks raksturs

Tu pazīsti sevi sava bērna kaprīzēs, neatlaidībā un nejaucībās. Tas ir kā tavs greizais spogulis. Pie viena saproti, kāda skabarga pa… tu biji saviem sencīšiem.

4. Toties tu kļūsi par ideālu savai meitai

Tieši tu veidosi viņas gaumi attiecībā pret vīriešiem. Pacenties būt sakarīgs, lai tev ar laiku būtu patīkams znots.

5. Ne viss ir atkarīgs no tevis

Kad tu pirmo reizi nepamanīsi, ka bērns no gultas izkrīt ar galvu uz leju (nevis “ja nu”, bet tieši “kad”), tu lūgsies, lai viss beigtos labi. Pat ja nezini nevienu lūgšanas tekstu un nekad nevienam neesi ticējis.

6. Tu esi “slikts” izlūks

Ap divu gadu vecumu bērns iemācīsies manipulēt ar tavu sievu. Ja nevēlies dzīvot ar mazu diktatoru, tev pašam nāksies komandēt un 50 reizes teikt “nē”. Nepatīkami, bet kādam tas ir jādara.

7. Brīvais laiks – kad viņš guļ

Bērns ir darba devējs, kurš nezina Darba kodeksu. Brīvdienas viņam neeksistē!

8. Mazs nenozīmē kluss

Lai arī viņš sver tikai 6 kilogramus, meistarīgi prot atdarināt sirēnu. Jā, daži arī miegā krāc. Basā.

9. Labu multfilmu var skatīties 50 reižu

10. Tu varētu noturēt sarunas ar teroristiem

Saistītie raksti

“Viņš nevēlas iet ārā. Nē, viņš grib iet ārā. Nē, šie cimdi neder. Nē, viņš nebāzīs rociņu cimdā. Nē, viņš tomēr nevēlas iet ārā. Šī ir viņa rotaļlieta, kaut arī sveša…” Visām sarunām jānotiek mierīgā balsī, ar smaidu sejā.

11. Laime pastāv

Bērns ne tikai no sirds pārdzīvo visu notiekošo, bet arī  liek tev izjust ļoti daudz prieka, maiguma, pozitīvu emociju. Lai kāds tu arī nebūtu ciniķis, no daudzām viņa rīcībām un teiktā tev ne reizi vien būs jāsmejas līdz asarām. Un nav ko kautrēties.

12. Tu esi zirdziņš, i-ā, i-ā

 

Avots: edisso.ru

LA.lv