×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
6. decembris, 2013
Drukāt

Atklāj 10.Bērnu invalīdu mākslas darbu izstādi

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ilustratīvs foto

Šodien, 6. decembrī, plkst.12 Rīgas NVO namā, Laimdotas ielā 42, ar Normunda Jakušonoka un Lienes Šomases koncertu atklās 10.Bērnu invalīdu mākslas darbu izstādi, aģentūru LETA informēja biedrības “Dace” valdes priekšsēdētāja Dace Dimitrijeva.

Biedrība “Dace” atklās Bērnu invalīdu mākslas darbu izstādi “Pasaule ap mani”. Jubilejas izstādes atklāšanā mazos māksliniekus un klātesošos priecēs koncerts, kurā piedalīsies Normunds Jakušonoks, Daiga Petkeviča, Liene Šomase un Sabīna Berezina.

Šogad izstādē piedalās bērni no Rīgas 4. un 5.speciālās internātpamatskolas, Rīgas internātvidusskolas bērni ar dzirdes traucējumiem, Jūrmalas pilsētas speciālās internātpamatskolas audzēkņi, bērni no Gaujienas un Bērzupes speciālajām internātpamatskolām, no Rēzeknes logopēdiskās internātskolas, no Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas-attīstības centra un no dienas centra “Cerību māja”. Pavisam kopā jubilejas izstādē būs aplūkojami 150 bērnu mākslas darbi.

Dimitrijeva ir gandarīta, ka izstāde ir kļuvusi par tradīciju, kura ir svētki gan bērniem, gan viņu tuviniekiem. Izstādē varēs piedalīties bērnu radošajā lidojumā un atklāt bērnu talantus.

Izstādi ir iespējams aplūkot Rīgas NVO namā katru darba dienu no plkst.10 līdz 16. Uz izstādes atklāšanu tiek aicināti arī mediju pārstāvji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+