×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
23. janvāris, 2015
Drukāt

Gripas laikā par mājas vizīti 2,85 eiro (2)

Foto - Līga VasiļūnaFoto - Līga Vasiļūna

Kopš otrdienas, 20. janvāra, valstī izsludināta gripas epidēmija, kuras laikā par ģimenes ārstu mājas vizīti pie gripas slimnieka jāmaksā tikai valstī noteiktā pacienta iemaksa – 2,85 eiro.

Maksājuma nosacījums attiecas uz visiem ģimenes ārstiem un dežūrārstiem, kuri ir līgumattiecībās ar Nacionālo veselības dienestu un sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus. Ja gadījumā ģimenes ārsts būs ieradies mājas vizītē kā pie gripas slimnieka, tomēr konstatējis, ka ir kāda cita augšējo elpošanas ceļu infekcija, arī šajā situācijā pacienta iemaksa būs tikai 2,85 eiro. Pacientiem, kas atbrīvoti no pacienta iemaksas veikšanas – bērni līdz 18 gadu vecumam, I grupas invalīdi, trūcīgie, politiski represētas personas un vēl vairākas iedzīvotāju grupas – nav jāmaksā arī minētie 2,85 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pensionāram vai cilvēkam ar mazo aldziņu 35 € par ārsta vizīti.ārsta ,,darsbs” ,ieskaitot laiku ceļā apm. 1 stunda=35€ ,bet daudziem par tādu naudu jānostrādā 2 DIENAS.Ejam uz augšu! Urrā!!!

  2. Nevajag cilvēkus maldināt! Es tieši 20. janvārī zvanīju ģimenes ārstam, jo saslimu, jutos ļoti slikti, bet izvēles nebija – vai nu pēdējiem spēkiem velcies uz doktorātu, vai maksā par mājas vizīti. Un ne jau te rakstā minētos pāris eiro, bet 35 eiro. Varat minēt, ko izvēlējos.

Draugiem Facebook Twitter Google+