Latvijā

Kā izvēlēties dāvanu vīrietim0

Dāvanas ir uzmanības, mīlestības, draudzības un cieņas apliecinājums. Dāvanas patīk saņemt visiem — gan lieliem, gan maziem, gan sievietēm, gan vīriešiem. Ja ar bērniem un sievietēm lielākoties viss ir vienkārši, tad vīrieši vienmēr bijis īsts cietais rieksts — ko dāvināt? Sagādāt piemērotas dāvanas vīrietim var patiešām būt izaicinājums, kas sveicējam prasīs gan iedziļināšanos, gan izdomu. Lai nedaudz atvieglotu šo uzdevumu, dāvanu serviss “Lieliska Dāvana” piedāvā idejas, kas palīdzēs, ja ir jāsagādā dāvanas vīrietim.

Noskaidro, ko viņš patiešām vēlas

Piekritīsiet, ka dāvana tikai ķeksīša pēc un tāda, kas plauktā krāj putekļus, nav tas, ko jubilārs patiešām gribētu saņemt. Tāpēc vajadzētu padomāt, kā tikt pie tādas dāvanu idejas, kas trāpa tieši desmitniekā. To var izdarīt, ja pieliek pūles, lai noskaidrotu, ko tad gaviļnieks patiešām vēlas saņemt. Lai to izdarītu, var viņu netieši izjautāt, var arī palūgt tuvākos cilvēkus to noskaidrot tā, lai viņam nerastos aizdomas. Bet var arī gadīties, ka vīrietis jau sen pats ir pateicis, ko tad labprāt saņemtu dāvanā, kas viņu iepriecinātu, par ko viņš sapņo. Vajag tikai būt vērīgiem pret otru cilvēku un klausīties tajā, ko viņš saka. Varbūt vīrietis jau kādu laiku žēlojas, ka kāda viņām svarīga lieta ir savu laiku nokalpojusi un vajadzētu nopirkt jaunu. Varbūt veikalā viņš kaut ko apjūsmo. Tie visi ir lieliski pavedieni, kas var aizvest pie īstās dāvanas vīrietim.

Kopdāvana — laba ideja, ja trūkst ideju

Ja pieejamā budžeta robežās piemērotu dāvanu neizdodas atrast, tad arī šajā brīdī ir risks “iekrist” un tomēr nopirkt kaut ko simbolisku, bet nederīgu priekš saņēmēja. Šajā brīdī labs risinājums var būt apvienošanās ar citiem sveicējiem, nopērkot vienu lielāku kopdāvanu. Ja ir zināms, ko jubilārs vēlas, kas viņam nepieciešams, tad var šo dāvanu sagādāt, izmaksas dalot ar citiem apsveicējiem. Kopdāvanas priekšrocība ir tā, ka tādā viedā var palīdzēt jubilāram piepildīt kādu ilgi lolotu sapni. Šādu dāvanu patiešām viņš neaizmirsīs un uzskatīs par īpašu. Jauna laiva kaislīgam makšķerniekam, jauns klēpjdators studentam — tās ir tikai dažas idejas labai kopdāvanai.

Uzdāvini jaunu pieredzi vai piedzīvojumu

Vēl viens sektors, kurā noteikti būs atrodama laba dāvana vīrietim, ir piedzīvojumi, aktivitātes, aktīvā atpūta un dažādi interesanti pakalpojumi, ko var iegādāties dāvanu kartes veidā. Tas ir ērti, jo dāvanu karti var izmantot ilgākā laika periodā un tad, kad tas ir ērti. Tā noteikti nebūs dāvana, kas plauktā krāj putekļus. Tā būs iespēja izmēģināt kaut ko jaunu, gūt emocijas, pieredzi, adrenalīnu, atpūsties vai pat apgūt jaut ko jaunu, jo dāvanu karti var uzdāvināt arī kādiem kursiem vai nodarbībām.

Dažas idejas dāvanai vīrietim, ko var pasniegt dāvanu kartes veidā

  • Brauciens ar elektrokartingu
  • Lidojums ar deltaplānu
  • Iespēja kļūt par Lamborghini Gallardo stūrmani
  • Tetovēšanas pakalpojumi
  • SPA un pirts kompleksa apmeklējums
  • Zemūdens niršanas apmācība
  • Escape Room spēle
  • Alus muzeja apmeklējums
  • Virtuālās realitātes istabas apmeklējums

Dāvanu servisā “Lieliska Dāvana” varat atrast vairāk nekā 500 dāvanu kartes, kas būs lieliska dāvana ikvienam vīrietim.

LA.lv