Horoskopi un mistika
Kokteilis

Kurā Mēness fāzē labāk iepazīties? Attiecību karte astroloģijas piekritējiem 16

Foto – Fotolia.com

Iepazīšanās tāpat kā jebkurš jaunas lietas sākums satur informāciju par iepazīšanās turpinājumu un attiecību attīstību. Kā noskaidrot, ko liktenis mums sagatavojis, kad mūsu dzīvē notiek jauna iepazīšanās?

Ja atceries iepazīšanās datumu un laiku, tad astrologs tev pastāstīs, kāda ir šīs iepazīšanās perspektīva. Bet kaut ko vari mēģināt noteikt arī pats. Lai to izdarītu, atliek tikai ieskatīties Mēness kalendārā, kurā atzīmētas Mēness fāzes. Protams, šāda pieeja nevar aizstāt iepazīšanās kartes astroloģisko interpretāciju, kurā tiek ņemti vērā ļoti daudzi faktori, bet var norādīt uz zināmu tendenci.

Mēness fāzes un cikli atspoguļo Saules un Mēness savstarpējo mijiedarbību, kas simbolizē vīrišķās un sievišķās sākotnes attīstības ciklu. Sievietes un vīrieša iepazīšanās konkrētā Mēness fāzē parāda, vai šie divi principi cilvēkā ir saskaņoti vai arī atrodas konfliktā.

Ja tikšanās notikusi dienu pirms jauna Mēness fāzes, ir pamats uzskatīt, ka šādām attiecībām nav gaidāms nopietns turpinājums un nav attiecību perspektīvas, jo tas ir beigu sākums. Izņēmums var būt tikšanās Saules aptumsumā, kas var dot ilgstošas attiecības, bet, visticamāk, atnesīs problēmas.

Iepazīšanās Mēness pirmajā fāzē būs veiksmīgāka, ja sastaptais cilvēks būs krietni jaunāks. Vienam nāksies uzņemties vadošo lomu. Pastāv risks uzsēsties otram uz kakla, un ar laiku kaprīzes un neattaisnotas cerības var novest pie šķiršanās.

Iepazīšanās Mēness otrajā fāzē līdz pilnmēnesim ir labvēlīga partnerībai uz līdzvērtīgiem principiem ar vienaudžiem. Šī ir diezgan stabilu attiecību fāze, kurai var sekot arī laulības.

Iepazīšanās pilnmēnesī nes spilgtas, bet nestabilas attiecības, kuras vēlāk izrādās citādākas, nekā iepriekš cerēts. Visticamāk, šie ir divi atšķirīgi cilvēki, kuru mijiedarbība ietver vienlaikus gan spēcīgu pievilkšanos, gan arī atgrūšanos.

Saistītie raksti

Iepazīšanās pēc pilnmēness Mēness trešajā fāzē tiek raksturota kā nobriedusi attieksme pret jūtām un partnerību. Attiecību attīstība notiek mierīgāk, un tām ir tendence uz ilglaicīgumu.

Iepazīšanās pēdējā Mēness fāzē ir labvēlīgāka, lai tiktos ar cilvēku, kas ir vecāks par tevi un arī autoritatīvs
tavā skatījumā. Šādās attiecībās var rasties sajūta, ka viens otru pazīstat jau tūkstošiem gadu, bet arī šis periods neveicina ilglaicīgu attiecību veidošanos.

Vairāk par attiecībām – jaunā žurnāla “Māksla Mīlēt” marta numurā!

LA.lv