×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
24. oktobris, 2013
Drukāt

Oktobrī un novembrī Gudro sievu skolā bezmaksas nodarbības vecākiem

© drubig-photo - Fotolia.com© drubig-photo - Fotolia.com

Vai esat gatavi pirmajām stundām pēc dzemdībām un zīdīšanas uzsākšanai? Vai esat pārliecināti par bērna drošību guļamistabā un zināt, kā mazulim sniegt pirmo neatliekamo palīdzību nelaimes gadījumā? Šīs ir tikai dažas svarīgas tēmas, kuras oktobrī un novembrī apgūsim mammamuntetiem.lv Gudro Sievu skolā, turklāt – bez maksas!

Nodarbības vada pieredzējuši un zinoši speciālisti: mācīttiesīga zīdīšanas konsultante Sandra Lase, praktizējoša dūla, vecmāte Līga Giniborga, Neatliekamās medicīniskās palīdzības instruktors, feldšeris Edgars Sīmanis un bērnu ārsts Valērijs Valdmanis.

Par mātes piena nozīmi mazuļa augšanā un attīstībā topošajiem un jaunajiem vecākiem ir nepieciešama nopietna zināšanu bagāža, lai brīdī, kad bērniņš piedzimis un rodas kādi sarežģījumi, vecāki „nemestu plinti krūmos”, bet meklētu palīdzību un atbalstu. Tāpēc ģimenes portāls „Mammamuntetiem.lv” pirmsdzemdību kursu ietvaros organizē zīdīšanas veicināšanas nodarbības, ko interesentiem šobrīd ir iespējams apmeklēt bez maksas. Aicinām nākt līdzi arī topošo tēti! Nodarbības vada Sandra Lase – Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas valdes priekšsēdētāja, kas saņēmusi vairākus starptautiski atzītus sertifikātus un strādā par zīdīšanas konsultanti jau kopš 2004.gada.

Nodarbībā par pirmajām stundām pēc dzemdībām varēsiet izprast pirmās stundas nozīmi jaundzimušā un mātes dzīvē, izprast hormonu, mikroorganisku ietekmi, veidot netraucētu, atbilstošu un mīlestības pilnu vidi,  sagatavoties pirmajai stundai pēc dzemdībām. Pirmās stundas ir viens no vissvarīgākajiem posmiem cilvēka dzīvē. Šis ir brīdis, kuru nav iespējams atkārtot. Mātes un bērna organismā gan fizioloģiski, gan emocionāli notiek daudz pārmaiņu. Tie ir pirmie pieskārieni, vārdi, sajūtas, emocijas.

Nodarbībā “Kā nosargāt savu bērnu?” varēs uzzināt, kāda ir bērnam droša mājas vide, kā pareizi iekārtot zīdaiņa guļvietu, drošības noteikumi ratiņos ikdienas pastaigām, biežākie traumatisma riska faktori bērniem vecumā līdz diviem gadiem – šos un citus būtiskus jautājumus topošie un jaunie vecāki var uzzināt jaunajā nodarbībā “Kā nosargāt savu bērnu?”. Nodarbībā arī praktiski apgūsim pirmās palīdzības sniegšanu mazulim. Ikviens nodarbības apmeklētājs saņems izdales materiālus par bērna drošību līdz diviem gadiem.

Vairāk informācijas un pieteikšanās Gudro sievu skolā. 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+