Latvijā
Rīga

Ratinīka bērna gaidībās, domē viņas vietā Judrups 16


Iveta Ratinīka
Iveta Ratinīka
Foto – Anda Krauze

Grūtniecības atvaļinājuma dēļ darbu Rīgas domē uz laiku pametīs LRA/LA deputāte Iveta Ratinīka, un viņas vietā stāsies Ojārs Judrups, vēsta LRA/LA Rīgas domes frakcijas vadītājs Juris Pūce.

“Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai” Rīgas domes deputātei un Āgenskalna Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotājai I.Ratinīkai uz laiku noliekot deputāta mandātu, viņas vietā nāks Ojārs Judrups. Viņš ir partijas “Latvijas attīstībai” biedrs un bijis ilggadējs Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes dekāns.

“Iveta Ratinīka šajos piecos mēnešos, kopš esam ievēlēti Rīgas domē, ar pārdomātiem priekšlikumiem un aktīvu darbību rīdzinieku labā sevi ir lieliski apliecinājusi. Izmantojot mūsu frakcijas domnieces iestrādnes, turpināsim mērķtiecīgu darbu rīdzinieku dzīves kvalitātes uzlabošanā,” LRA/LA RD frakcijas vadītājs J.Pūce uzteic līdz šim veikto I.Ratinīkas darbu.

O.Judrupa pievienošanos frakcijai J.Pūce uzskata par spēcīgu frakcijas papildinājumu. “Ojāram Judrupam ir liela pieredze dažādās nozarēs, taču sevišķi jāizceļ izglītība. Zinot Rīgas problēmas ar nevienmērīgo izglītības iestāžu kvalitāti, kuras Ušakovs pēc būtības necenšas risināt, Judrups ir spēcīgs LRA/LA komandas papildinājums, ar kura palīdzību varēsim izstrādāt pārdomātus un ilgtspējīgus priekšlikumus izglītības kvalitātes celšanai Rīgas skolās,“ saka J.Pūce.

Saistītie raksti
LA.lv