Latvijā
Kriminālziņas

Ventspils pusē avarē degvielas vedējs un Militārās policijas auto 8

Foto no ventasbalss.lv

Uz autoceļa Ventspils-Kuldīga šorīt avarēja degvielas vedējs “MAN” un Militārajai policijai piederoša automašīna, ziņo vietējais medijs “Ventasbalss.lv”.

Smagās automašīnas vadītājs stāstījis, ka, ieraugot pretī braucošo konvoju ar Militāro policiju priekšgalā, viņš neesot paspējis nobremzēt. Militārās policijas darbinieki, jūtot apdraudējumu, aizšķērsojuši “MAN” ceļu, kā rezultātā šoferis iebrauca grāvī. Policijas darbinieki neesot apstājušies, bet turpinājuši bloķēt smago automašīnu un arī iebrauca grāvī, par negadījuma apstākļiem vēsta portāls.

Turpinoties militārajām mācībām pa Latvijas autoceļiem pārvietojas gan Latvijas, gan sabiedroto bruņoto spēku militārā tehnika, bet gaisa telpā lido militārās lidmašīnas un helikopteri.

Militārās tehnikas kolonnas pavada Militārā policija, Valsts policija vai Pārvietošanas koordinācijas centrs. Tuvojoties militārās tehnikas kolonnai, bruņotie spēki aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus.

Mediķu palīdzība piedāvāta divām personām, taču tās atteikušās, ziņo aģentūra LETA.

Aizsardzības ministrijas Preses nodaļas pārstāve Sandra Brāle aģentūrai LETA pastāstīja, ka Militārās policijas automašīna pavadījusi ASV armijas tehnikas kolonnu, kas devusies uz Ādažiem, lai piedalītos starptautiskajās mācībās “Saber Strike”.

Brāle apgalvoja, ka civilais transports nedeva Militārās policijas automašīnai ceļu.

Negadījumā karavīri nav cietuši, tomēr Militārās policijas automašīna ir viegli saskrāpēta. Apskādētais transportlīdzeklis palika uz vietas, bet militārā kolonna turpināja ceļu.

LA.lv