Foto. pexels.com/Timur Weber

6. Augļi ir kaitīgi cukura dēļ 0

Pievieno LA.LV

Plaši izplatīts ir uzskats, ka augļi to sastāvā esošā cukura dēļ kaitē veselībai, īpaši cilvēkiem ar diabētu. Taču pētījumi liecina – veselu augļu lietošana uzturā var pat samazināt 2. tipa diabēta un liekā svara pieauguma risku. Ja augļus ēd kopā ar olbaltumvielām, taukiem vai šķiedrvielām, cukura līmenis asinīs saglabājas stabils.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.