Foto: Shutterstock

Iespējams, ka tu stāvi uz kāda sliekšņa un tev ir jāizdara izvēle… Horoskopi 24.maijam 3

Auns

Vislieliskākie atklājumi, kā zināms, bieži vien ir visai parastas lietas. Taču tās ir patīkamas un silda sirdi. Šādu sajūtu tu piedzīvosi tieši šodien.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
FOTO. “Mani, 71 gadu vecu buku, neviens nemācīs!” Drāma ap Andra Bērziņa lomu izrādē vēršas plašumā 1
Krievijas televīzijā parāda karti ar valstīm, kuras Putins varētu apbruņot, lai uzbruktu “jutīgiem mērķiem” Rietumvalstīs 196
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

No tevis var būt prasīta palīdzība, kas nevar gaidīt un tev ne mirkli nedomājot tāda arī ir jāsniedz – bez aizbildinājumiem un šaubām.

Dvīņi

Dažreiz ir grūti apstāties. Īpaši tad, ja tev ir uzņemts labs ātrums. Un tomēr šodien tev būs jāprot iepauzēt un apstāties.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Iespējams, ka tu stāvi uz kāda sliekšņa un tev ir jāizdara izvēle. Palūkojies atpakaļ vēlreiz, palūkojies uz priekšu vēlreiz. Rūpīgi visu apsver un tikai tad pieņem lēmumu.

Lauva

Šodien zvaigznes ir pret tevi noskaņotas ļoti labvēlīgi. Un tev vajadzētu šo situāciju izmantot, nevis kurnēt par to, ka kaut kas ir slikti un nenotiek tā, kā tev gribētos.

Jaunava

Esi gatavs paskatīties uz pazīstamām lietām ar jaunu skatienu – tas tev palīdzēs arī mainīt dažas lietas savā dzīvē.

Svari

Šī diena tev atnesīs daudz un dažādus pārsteigumus – nešaubies, ka katrs no tiem būs patīkams. Tamdēļ kopumā tev gaidāma ļoti smaidīga un jauka diena.

Skorpions

Šī diena sola tev atvieglojuma sajūtu – nebūs ne nepatīkamas rūpes, ne arī kādas nepatikšanas, kādas tev laiku pa laikam uzradās beidzamajā laikā. Tiesa, ilgi jau tu tā iztikt nevaru, jo tev kļūst vienkārši garlaicīgi.

Strēlnieks

Pat, ja tev izdosies sasniegt kaut kādus mazos mērķīšus, diena būs ļoti izdevusies. Nevajag sūdzēties sev un citiem, ka nav izdevies realizēt kādus lielos mērķus – tiem būs citas dienas.

Mežāzis

Tev var izdoties noslēgt kādu vienošanos, kas būs ļoti izdevīga tieši tev. Un tas, kas tev jāatceras – attiecībās svarīgs ir patiesums.

Ūdensvīrs

Neierobežo sevi tikai tāpēc, ka tev ir pienākumi. Protams, jāņem vērā par kādiem pienākumiem ir runa. Ja tie ir tādi, kurus tu vari pārlikt uz citu dienu, izdarīt vēlāk, neierobežo. Citādi ir ar pienākumiem, kas ir nemainīgi – par tiem gan ir jāatceras vienmēr.

Reklāma
Reklāma

Zivis

Šī diena raksturīga ar dažādiem un diemžēl arī spontāniem lēmumiem. Daži no tiem būs pareizi, bet daži – pat ļoti ačgārni.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.