Kultūra
Mūzika un deja

Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas direktors iesniedz atlūgumu: apstākļus esmu izskaidrojis kultūras ministram Puntulim0


Diriģents un līdzšinējais Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas direktors Roberts Liepiņš.
Diriģents un līdzšinējais Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas direktors Roberts Liepiņš.
Foto: Ieva Lūka/ LETA

Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas direktors Roberts Liepiņš iesniedzis atlūgumu, aģentūru LETA informēja Kultūras ministrijas (KM) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Liepiņš, taujāts, kāds ir bijis atlūguma iesniegšanas iemesls, aģentūrai LETA norādīja, ka apstākļus viņš ir izskaidrojis kultūras ministram Naurim Puntulim (VL-TB/LNNK). “Domāju, ka tā ir mana izvēle un mana personiskā lieta,” sacīja mūzikas vidusskolas direktors, kura amats kļūs vakants no 29.jūlija.

LETA jau rakstīja, ka KM ir izsludinājusi konkursu uz Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas direktora amatu.

Kā uzsvērts sludinājumā, direktora galvenie pienākumi ir plānot, vadīt un koordinēt vidusskolas darbu, pārstāvēt skolas intereses valsts un pašvaldību iestādēs, komercsabiedrībās un tiesu iestādēs, nodrošināt skolas finansiālo, juridisko un administratīvo darbību tās mērķu un uzdevumu īstenošanai atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

No pretendentiem tiek sagaidīta atbilstība Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktajām prasībām, augstākā pedagoģiskā izglītība vai augstākā un pedagoģiskā izglītība, vismaz trīs gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā, vismaz trīs gadu darba pieredze vadošā administratīvajā darbā izglītības vai kultūras institūcijā, labas vismaz divu svešvalodu zināšanas.

Saistītie raksti

Tāpat vēlama esot darba pieredze projektu vadībā, zināšanas par izglītības iestādes darbību reglamentējošajiem normatīvajiem aktiem, profesionālās izglītības jomu un tās attīstības tendencēm, zināšanas par valsts iestādes finanšu un budžeta vadības principiem, zināšanas par kultūras nozari un īpaši par mūzikas nozari, izpratne par profesionālās izglītības iestādes vadīšanu, spēja vadīt komandu un stratēģiskais redzējums.

Direktoram tiks nodrošināta 1286 eiro bruto mēnešalga.

Konkursa pretendentu pieteikumi tiek gaidīti līdz 1.augustam, tiem pievienojot pretendenta izstrādātu Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas turpmākās darbības attīstības piedāvājumu nākamajiem pieciem gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

GL
Gunta Lūse
Horoskopi un mistika
“No milzu ozoliem nāca tik jaudīga enerģija, ka elpa aizrāvās. Šie koki ir apmēram 400 gadu veci! ” Kā Miervaldis izveidoja dižozolu taku, kur gūt līdzsvaru un spēku 1
8 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ugunsgrēkā daudzdzīvokļu ēkā Čehijā gājuši bojā desmit cilvēki
5 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
“Kamēr Pūce slēpjas kā vēzis alā, Krišjānis pa ballēm laiž, bet zakatistovi devušies uz dzimto planētu!” Egila Līcītša feļetons
5 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Pamēģiniet iztikt ar 300 eiro, šo cilvēku dzīve kļūst par izdzīvošanu,” Arhibīskaps Vanags par pensijām, NĪN un korupciju Rīgā 12
13 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polija kļūst par “Trampa fortu”, papildinot ASV karavīru skaitu valstī. Krievija solās “turēt roku uz pulsa” 6
18 stundas