„Mēness aptieka” izzinošā svētku nodarbībā iepriecina paralimpiskās kustības bērnus un jauniešus 0

Latvijas Paralimpiskās komitejas lieldraugs “Mēness aptieka” sarūpējusi pārsteigumus paralimpiskajā kustībā iesaistītajiem bērniem un jauniešiem, pirms Ziemassvētkiem tiekoties jau trešajā izzinošajā nodarbībā “Tava veselības pietura”. Šoreiz notikumam ir īstena svētku gaisotne, kopīgi noskaidrojot ziemā populāru citrusaugļu veselīgumu un uzturvērtību, kā arī iesaistoties daudzveidīgās sportiskās akrtivitātēs un saņemot veselīgas dāvanas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Lasīt citas ziņas

Nodarbību mērķis ir izglītot Bērnu un jauniešu parasporta apvienības aktīvo bērnu un jauniešu ģimenes.  Speciālisti ikreiz dalās ar zināšanām par to, kas ir svarīgi jauno sportistu veselībai, lai ikdienā viņi būtu aktīvi, sportotu ar panākumiem un  –  ne mazāk būtiski – ar prieku pavadītu laiku savu vienaudžu vidū.

“Priecājamies būt kopā ar “Mēness aptieku” svētku reizē! Tieši ar viņu kā Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsora atbalstu varam īstenot bērnu un jauniešu iesaisti sportiskās nodarbībās. Mēs esam ar ļoti dažādām spējām un prasmēm un aicinām nākamgad jaunus dalībniekus droši mums pievienoties! Šeit visi esam vienādi – jā, mums ir ierobežojumi, bet kopumā neatšķiramies no pārējiem, tādēļ jāiet uz priekšu, jākļūst stiprākiem, līdzvērtīgi jāiekļaujas sabiedrībā! Vērtīgi, ka mums ir tādi atbildīgi draugi, ka varam kopā būt svētkos un strādāt nodarbībās, kur  gan bērni, gan pieaugušie uzzina kaut ko jaunu par veselību vai vairāk padomā par jau zināmo, bet piemirsto, ko ikdienā varam darīt savā labā,” saka Bērnu un jauniešu parasporta apvienības prezidente Nataļja Novikova.  

CITI ŠOBRĪD LASA

Bērnu ar invaliditāti iknedēļas treniņi RIMI Olimpiskajā sporta centrā Rīgā notiek, pateicoties Latvijas Paralimpiskās komitejas lieldrauga “Mēness aptieka” finansiālajam, morālajam un veselīgajam atbalstam. Šeit vidēji 40 bērni un jaunieši vecumā no četriem gadiem katru nedēļu trenējas dažādos sporta veidos – ratiņtenisā, galda tenisā, loka šaušanā, vieglatlētikas disciplīnās. Līdzīgas nodarbības regulāri notiek arī Ogrē. Tieši bērnu un jauniešu parasporta attīstībai visā Latvijā ir īpaši svarīga loma, lai sabiedrība, izprotot parasporta nozīmību, kļūtu aizvien iekļaujošāka un izglītotāka. Tieši tādēļ tādu atbalstītāju kā “Mēness aptieka” loma ir īpaši nozīmīga aktīva dzīvesveida un sportisko mērķu realizēšanā, kā arī sabiedrības izpratnes pilnveidošanā.

Papildu informācija par bērnu un jauniešu parasportu T. 29474302 un https://www.facebook.com/YouthParaSportsLV

„Mēness aptieka” ir farmācijas nozarē mīlētākais un kvalitatīvākais zīmols Latvijā. Iedzīvotāju aptaujā, izmantojot īpašu starptautiski atzītu metodoloģiju, 2023. gadā Latvijas mīlētāko zīmolu TOP, „Mēness aptieka” 11.  reizi pētījuma laikā ieguvusi pirmo vietu farmācijas nozarē.

„Mēness aptieka” ir klientam draudzīgs uzņēmums un ir saņēmusi starptautisku apliecinājumu klientu drauga statusam – Customers’ Friend – Superior Excellence”/ “Customers’ Friend – Because it’s you we care about”, ko piešķir sertifikācijas uzņēmums ICERTIAS.

„Mēness aptieka” ir ilgtspējīgākais zīmols farmācijas nozarē Latvijā. Par to liecina jaunākie 2022. gada Eiropas Ilgtspējīgu zīmolu indeksa (Sustainable Brand Index) rezultāti. „Mēness aptiekai” kā visā Latvijā pieejamam aptiekas zīmolam ilgtspēja iedzīvotāju vērtējumā ir būtisks rādītājs.

“Mēness aptieka” 2022. un 2023. gadā ir saņēmusi starptautiskās programmas Best Places To Work (“Labākās darbavietas”) sertifikātu, ko piešķir par darbinieku labsajūtas rādītājiem uzņēmumā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.