Svētais Tēvs Andrejs atklāj, ko cilvēki grēksūdzēs stāsta par šķiršanos 0

Nesteigties ar vārdiem “es šķiros”

Ir grūti dzīvot laulībā – visu dzīvi ar vienu sievu, vienu vīru. Tas ir varoņdarbs. Jā, tas ir grūti, atzīst viedais arhimandrīts Andrejs, kurš uzklausījis daudzus jo daudzus stāstus par šķiršanos vai būšanu tuvu tai. Viņš novērojis, ko cilvēki attiecībās bieži vien palaiž garām.

Svētais Tēvs Andrejs ir slavens misionārs-sludinātājs un teologs.

KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. “Man gribējās piecelties un teikt – ej tak tu!”: Igors Linga atklāj, kurš pašmāju mūziķis ir bijis visneciešamākais 6
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Esmu apbēdināta, ka mani tik viegli nodeva…”: dziedātāja Alise Haijima beidzot komentējusi internetā nopludināto video, kurā viņa un citi niekojas ar “balto pulverīti” 48
3 dienas
AT
Arnis Terzens
Stāsti
“Laika gaitā šī Angelas fobija tikai pieņēmusies spēkā.” No kā paniski bail Angelai Merkelei?
18 stundas
Lasīt citas ziņas

Ģimene ir liela laime: sieva, vīrs, bērni. Un liela laime ir saglabāt, nevis zaudēt. Lūgsim, lai jums nekad nebūtu jāpiedzīvo tas, par ko runāsim: šķiršanās.

Iespējams, kāds no jums šobrīd jūtas noguris no ģimenes attiecībām. Kāds pārdzīvo krīzi un pie sevis domā: “Vai es toreiz pareizi rīkojos, ka apprecējos? Vai es kļūdījos, kļūstot par viņa sievu? Un kāpēc es izvēlējos tieši šo cilvēku, nevis kādu citu?” Bet pats galvenais – nekad neteikt vārdu “Šķiros!” Mums jādara viss iespējamais, lai nenonāktu tik tālu. Bet es zinu daudzus pārus, kas ir tuvu tam, lai izrunātu vārdu “šķiršanās”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nesen pie manis atnāca jauns vīrietis, kurš precējies jau desmit gadus, un teica:
– Viss, es šķiršos. Nevaru vairs izturēt!
– Ko tad tādu tava sieva pastrādājusi?
– Tā nav lietas būtība. Es vienkārši esmu noguris. Saprotiet, man apnicis visu dzīvi dzīvot ar vienu un to pašu cilvēku! Un viņai es arī esmu apnicis. Tikai tagad esmu saņēmis drosmi pieņemt lēmumu un pateikt to skaļi.

Nesen es dievnamā satiku jaunu sievieti, kura jau gadu cenšas glābt savu laulību. Es viņai jautāju:
– Kā jums klājas?
Viņa saprata, ko es domāju, un teica:
– Labi, Tēvs.
– Vai esat kopā?
– Jā.
Viņa paņēma vakarēdienu un aizgāja.
Vakarā es saņēmu e-pasta vēstuli, kurā viņa raksta: “Tēvs, šorīt es nevarēju pateikt patiesību. Dievnamā bija daudz cilvēku, kāds varētu mūs sadzirdēt. Mēs ar vīru vairs nedzīvojam kopā. Viņš pameta mani citas dēļ. Mēs izšķīrāmies”.

Izveidot ģimeni – tā ir liela laime. Laulība, ģimene ir Dieva dāvana, tas ir gods, ko Dievs tev izrādījis. Aicinājums baudīt mīlestību, ķermeņu, siržu, dvēseļu un raksturu savienību. Šī ir lieliska dāvana no Dieva.

Kā tas nākas, ka cilvēki, kuri ir piedzīvojuši šādu laimi, nonāk līdz šķiršanās brīdim? Ļoti dīvaini. Kāpēc vīrs un sieva nevar dzīvot šajā svētlaimē līdz pat vecumdienām?

Gulēt blakus, bet neapjaust, kas jums blakus ir

Foto – Shutterstock.com

Kāzas ilgst nelielu laika sprīdi. Bet laulības pat garīdznieka klātbūtnē nebūt nav viss. Jūs varat apprecēties, bet nedzīvot īstā laulībā. Apprecēties un tā arī neiepazīt sievu. Gulēt vienā gultā un tā arī neapjaust, kas jums ir blakus. Gadās, ka viens no laulātajiem jau nomiris, bet otrs paliek, tā arī nesapratis viņa ieradumus un raksturu.

Reiz jautāju kādam vīram:
– Kas garšo tavai sievai?
– Kā es to varu zināt!
– Kur viņai patīk pastaigāties?
– Man nav ne jausmas.

Viņš visu laiku sēž pie televizora un pat netaisās iepazīt sievas dvēseli, lai gan viņi dzīvo kopā. Bet tas ir tas, ko vajadzētu mācīties. Tas būs grūti. Ir grūti dzīvot laulībā – visu dzīvi ar vienu sievu, vienu vīru. Tas ir varoņdarbs. Jā, tas ir grūti. Bet, ja šīs “grūtības” pareizi tiek pārvarētas, sasniedzama liela laime un prieks.

Arī es sāktu jūs nogurdināt. Un jūs man mazliet apniktu
Cilvēki bieži vien nav gatavi laulībām.

Kāda sieviete man teica:

– Man nebija ne jausmas, ka man nāksies piedzīvot ko tādu. Es esmu tik nogurusi! Man nav personīgās dzīves. Es nemaz nedzīvoju sev! Mūžīgās problēmas ar bērniem, naudas nekad nepietiek, visu laiku kāds ir slims, viens vēlas to, otrs – vēl kaut ko un es nevaru apsēstiet un teikt: “Viss, šodien es nebūšu jūsu pavārs, neklausīšos jūs un vispār negribu nevienu redzēt!” Es nevaru tā rīkoties. Visu laiku jābūt modrai, bet tas ir tik nogurdinoši! Un, ja vīrs nesaprot mani, es nogurstu vēl vairāk.

Nav ko brīnīties. Tu neesi precējusies ar eņģeli, bet ar cilvēku, un tas, ka viņš nevar apmierināt visas savas vēlmes, ir pilnīgi dabiski. Mēs visi esam tādi – sarežģīti. Ieskaitot mani. Ja jūs iepazītu mani mazliet labāk un mums būtu jāpavada vairāk laika kopā, arī es sāktu jūs nogurdināt. Un jūs man mazliet apniktu. Visi esam cilvēki un neviens nevar pilnībā apmierināt mūsu vajadzības.

Tava sieva nav sieviete, ar kuru tevi salaulāja kāzu dienā. Katru gadu viņa mainās – izskatā, svarā, tāpat mainās viņas psihe. Un tu, vīrs, arī kļūsti citāds.

Mans draugs, priesteris, pēc desmit gadu laulības man teica:

– Sieviete, kas tagad ir man blakus, atšķiras no tās, ar kuru es iepazinos toreiz.
Cilvēks nepārtraukti mainās. Nav nepieciešams uztvert to negatīvi – izmaiņas var būt arī pozitīvas. Lūk, tu saki, ka esi nogurusi no vīra. Tu pazīsti viņu? “Jā, protams”. Nē, tu nepazīsti. Viņš nav viens un tas pats visu laiku. Kāpēc viņš tev apnicis? Kāpēc tu esi nogurusi no tā visa? Tāpēc, ka pati esi noslēgusies sevī un nedod viņam iespēju parādīt kaut ko jaunu. Mēs neesam vieni un tie paši visu laiku.

Cilvēks ir kā roze, kura dienas gaitā mainās. No rīta saules staros tā ir viena, ja līst – cita un, kad novīst – pavisam citāda. Tādi paši ir cilvēki. Un, ja tu saki, ka vēlies šķirties, jo esi noguris no savas “otrās pusītes”, mana atbilde ir: tu viņu neesi tik tālu iepazinis, lai būtu noguris. Jo tavā laulātajā joprojām ir daudz jauna un nezināma, un tu vari to iepazīt.

Problēmas ar pateicību

Foto-Shutterstock

Katrai sievietei attiecībās ir svarīgi, lai viņu uzslavētu, teiktu maigus vārdus – ne glaimojošus, bet sirsnīgus. Tas tāpēc, ka viņa iekšēji šaubās, netic, ka viņu tiešām mīl. Ja sieviete jūtas mīlēta, viņa ir laimīga. Bet rodas jaunas bailes: “Bet vai viņš mīlēs mani vienmēr?” Un sākas mūžīgie jautājumi: “Vai tu mani mīli?”- -“Es mīlu”- -“Stipri?”- -“Stipri”- -“Un vienmēr mani mīlēsi?”- -“Vienmēr”- -“Tiešām?”- “Jā”.

Kāds cilvēks man teica, ka viņa sieva sūta tādas īsziņas piecpadsmit reizes dienā.
-Man jau apnicis,- viņš teica. – Spēka vairs nav. Es pasaku, bet viņa atkal: “Es gribu dzirdēt no tevis to visu laiku!” Netic laikam.

Es viņam teicu:

– Nu, lai jau. Pasaki viņai šos vārdus! Galu galā, tās nav nekādas sliktas vēlmes. Vienkārši, lai parādītu, ka tu mīli viņu. Nu, parādi – tas taču neko nemaksā? Paslavē viņu, piemēram, par vakariņām…

Tas ir tik viegli – pateikt cilvēkam kaut ko patīkamu. Bet gadās, ka sieva nopērk jaunu tērpu, bet tu pat nepamani, tevi neinteresē. Viņa jautā: “Vai tev patīk mana jaunā frizūra?” Vīrs paskatās un saka: “Un kā tad bija agrāk?” Viņš nepievērš uzmanību sievai. Līdz ar to rodas problēmas ar pateicību. Vai jums ģimenē ir ierasts pateikties viens otram?

Pierastā, apnikusī laime

Foto – Shutterstock

Nekādā gadījumā nenonāciet līdz tam, ka mīļotais cilvēks kļūst par apgrūtinājumu. Siltas vakariņas, izgludināts krekls, tuvs cilvēks, bērni, māja – tās nav nekādas banalitātes. Tagad, kamēr mēs runājam, daudzi cilvēki lej asaras, jautā Dievam: “Kungs, sūti man labu meiteni, lai es varētu veidot ģimeni!” Tev jau ir sieva, bet tu esi pieradis un nenovērtē savu laimi. Pateicība atsvaidzina, atjauno jūtas. Par ģimeni jācīnās. Dažreiz laulātie pārāk bieži sūdzas viens par otru. Jāsaprot, ka ģimene ir dārgakmens, Dieva dāvana.

Labi dzīvot laulībā – tas nozīmē, ka ar kāpumiem un kritumiem, strīdiem un mieru. Viņi cīnās un mīl viens otru. Galu galā, strīdu laikā cilvēki iepazīst viens otru. Kad dusmojamies un sakām viens otram nepatīkamas lietas, mēs esam paši. Ir nepieciešams, lai vīri ļautu sievām runāt. Ļaujiet viņām pateikt, ko viņas jūt, ļaujiet izteikt savu viedokli.

Foto no olympiobima.gr

Kāda sieviete reiz atnāca pie manis un teica:

– Man nav balss tiesību ģimenē. Manam vīram nepatīk, ja viņam nepiekrīt. Es baidos teikt, ka kaut kas nav labi, jo viņš nekavējoties sāk kliegt uz mani. Tikai viņš var izteikties mūsu mājā. Tāds diktators.

Kas mums visiem ir nepieciešams? Labi vārdi, cieņa, siltums. Ja tas viss ir, vīri nekur nepazudīs. Viņiem nebūs nepieciešams meklēt to ārpusē. Ja vīrs pabarots, sasildīts, samīļots, saprasts, ja tu runā ar viņu, jebkuras skaistas sievietes savaldzināšanas mēģinājumus viņš neuztvers nopietni. “Jā, viņa ir skaista, – viņš domās, – bet man ir mana sieva! Viņa – mans avots, pie kura es vienmēr varu veldzēties. Kam man nepieciešama vēl kāda cita!” Bet, ja to visu vīrs mājās nesaņem, tad ģimeni var zaudēt.

Pievērst uzmanību “pirmajam trauksmes signālam”

Foto – Shutterstock.com

Pievērsiet uzmanību “pirmajam trauksmes signālam”. Tiklīdz vīrs liek saprast, ka attiecībās kaut kas iet greizi, negaidi otru signālu. Jo tad sāksies problēmas. Piemēram, vīrs pārnāk mājās, sieva sacīja: “Mīļais, es redzēju veikalā skaistu kleitu. Es saprotu – krīze, bet es tiešām vēlētos to iegādāties” vai: “Dārgais, mēs jau mēnesi neesam nekur bijuši, tikai sēžam mājās. Aiziesim kaut kur – ciemos, uz kino, uz teātri, vai vienkārši pastaigāties” -“Es nevaru! Es esmu noguris!”

Tā sieva jautā vīram vienu, divas, trīs reizes – tas nozīmē, ka viņas vēlmes netiek piepildītas. Vīri, esiet uzmanīgi! Tas pats attiecas uz sievām. Neviens vīrs nepamet sievu pēkšņi, vienā vakarā. Kaut kas bija pirms tam un kādā brīdī pacietības kauss pārplūst.

Nevajag dot iemeslu. Padomājiet par to, ko jaunu var ienest jūsu attiecībās. Pat mājās nepieciešams laiku pa laikam mainīt apkārtni – mēbeles, interjeru. Jo, ja istabā dīvāns stāv vienā vietā kopš astoņdesmitajiem gadiem, agrāk vai vēlāk tas apniks. Tāpat attiecībās. Dodieties ceļojumā, pagatavo vīram kādu neparastu ēdienu, uzdāvini sievai skaistu pušķi.

Reiz es apmeklēju jaunlaulātos. Viņu ledusskapis bija nosēts ar krāsainām uzlīmēm ar vārdiem: “Mīļais, es tevi mīlu!” “Dārgais, tu – mana mīlestība”. Jautāju, kas rakstījis to visu. Un jaunais vīrs teica: “Mana sieva.” Kam tas vajadzīgs? Atgādinājums, ka tevi mīl. Ja tādus vārdus saka skaļi, nāk arī sapratne. Tieši tāpēc dažreiz ir labi kopā noskatīties filmu un pēc tam apspriest to, vai doties kaut kur kopā uz pāris dienām. Nav naudas? Atrodi! Jo advokātu pakalpojumi šķiroties būs dārgāki. Aizbrauciet kaut kur uz pāris dienām. Atcerēties medusmēnesi.

Pretējā gadījumā sākas pārsātinājums, viss sāk kaitināt, kopīga dzīve kļūst par rutīnu, rodas grūtības. Un ne jau tāpēc jūs precējāties. Mēs esam pelnījuši skaistu dzīvi. Bēdīgi būt precētam un nelaimīgam. Žēl precēto sieviešu, kuras saka: – Ja vien būtu iespējams, es būtu šķīrusies. Bet es nevaru. Kā es varu šķirties, ja viss īpašums noformēts uz vīra vārda? Radinieki mani nesapratīs.- Es jautāju tādai sievietei: -Tas ir vienīgais iemesls nešķirties? Tas ir murgs.

Nepieciešams pašam izveidot skaistu pili

Foto – Shutterstock.com

Cita lieta ir, ja laulātais jautā: “Vai tu vēlies doties prom?” – “Kur es varu aiziet no tevis, mana mīlestība! Ar tevi kopā esmu tik laimīga!” Šie vārdi ir ļoti iedvesmojoši. Kā viena sieva sacīja savam vīram: “Ja man tagad būtu divdesmit, es atkal precētos ar tevi” Vai daudzi cilvēki var tā teikt? Esmu dzirdējis no laimīgiem pāriem: “Es nemaz nenožēloju, ka izvēlējos tevi”, bet šādas attiecības nerodas pēkšņi, kā uz burvju mājiena.Nepieciešams pašam izveidot skaistu pili , lai vēlāk nenožēlotu savu izvēli, bet gluži pretēji, lai pateiktos Dievam par Viņa dāvanu.

Jāiemācās domās pateikties Dievam par viņa dāvanām. Kā vīrs – dāvana sievai, un sieva – dāvana vīram. Atceramies to katru dienu līdz pat dzīves beigām. Baudīsim Dieva dāvanu un dzīve būs brīnišķīga.

Avots: pravmir.ru

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
RK
Rīta Korpivāra
Ziņas
Somijā ar īpašu programmu cīnās pret ņirgāšanos bērnu vidū. Vai Latvijai jāņem piemērs? 14
1 diena
LE
LETA
Veselam
Zavadska skaidro, vai šobrīd ir iespējams noteikt pietiekamo antivielu līmeni, kas pasargātu no Covid-19 21
1 diena
RO
Regīna Olševska
Veselam
Šodien reti kurš prot pateikt “nē”! Kā iemācīties sargāt savu veselību un neizdegt 3
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
“Jāatceras, ka bērni jebkurā vecumā var saslimt smagi.” Ārsts par nepieciešamību vakcinēt arī jaunāko klašu skolēnus 75
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. “Man gribējās piecelties un teikt – ej tak tu!”: Igors Linga atklāj, kurš pašmāju mūziķis ir bijis visneciešamākais 6
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Esmu apbēdināta, ka mani tik viegli nodeva…”: dziedātāja Alise Haijima beidzot komentējusi internetā nopludināto video, kurā viņa un citi niekojas ar “balto pulverīti” 48
3 dienas
AT
Arnis Terzens
Stāsti
“Laika gaitā šī Angelas fobija tikai pieņēmusies spēkā.” No kā paniski bail Angelai Merkelei?
18 stundas
GP
Guntars Pļavinskis
Stāsti
Pētniekiem izdevies atminēt Himalaju Skeletu ezera noslēpumu. Kas bija šie cilvēki, kuru mirstīgās atliekas atrodas ezerā?
12 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Problēmas ir ļoti nopietnas.” Vai Lietuva kļūdījusies, aizliedzot nevakcinētiem cilvēkiem apmeklēt lielveikalus? 177
2 dienas
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA.LV
Veselam
Muskuļu un locītavu profilakse būtu vērtējama augstāk
1 diena
LA
LA.LV
Veselam
trauksmes sajūtu izmantot par iekšējo resursu
1 diena
LA
LA.LV
Veselam
Monas Lizas pieskāriens sievietes intīmajai veselībai 3
1 diena
LA
LA.LV
Veselam
Vidusjūras diēta un C vitamīns un locītavu veselības ābecē
5 dienas
KK
Kamita Kalniņa
Veselam
Sāpju vietā jaunas locītavas 3
17. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Šogad gripas sezona varētu būt smaga, tai jāsagatavojas 8
15. septembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Lieldraugs “Mēness aptieka” sveic Aigaru Apini ar panākumiem Tokijā 5
1. septembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēness aptieka” maratonā īpaši atbalsta aktīvos seniorus 3
30. augusts, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Paralimpieši saņem iedvesmojošus sveicienus pirms startiem Tokijā 1
26. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ja skrienot atgadās trauma
26. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bērns un viedierīces: kā pasargāt acu veselību? 3
25. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Puse Latvijas iedzīvotāju izjūt locītavu un muskuļu sāpes, bet palīdzību meklē vien retais 21
24. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
diabēts spēj izraisīt sāpes cīpslās? 2
17. augusts, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Ceļavārdi pirms paralimpiskajiem startiem Tokijā 1
10. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ko darīt, ja pārslogots vai sasists sāp plecs 1
10. augusts, 2021
RE
Reklāmraksts
Reklāmraksti
Kustību amplitūdas nozīme un citi padomi locītavu veselībai 2
6. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā un kāpēc veidojumi uz ādas ir jāpieskata 3
4. augusts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kamēr lokans, tikmēr jauns – atgādinājums rūpēm par locītavām un muskuļiem 1
3. augusts, 2021
VE
Veselam.lv
Veselam
Linsēklas, treknās zivis un pārējie līderi sirds veselības atbalstam
30. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Šovasar vislielāko uzmanību sirds un asinsvadu problēmām pievērš reģionos 6
30. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Latvijā asinsspiedienu regulāri mēra vien trešdaļa iedzīvotāju 6
23. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Aizpampušas acis, pietūkušas potītes… Kā tikt galā ar tūsku? 6
22. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Stāsti
Laboratorisko izmeklējumu attīstības virziens – diagnosticēt slimību agrīnajā stadijā 1
19. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kondicionieris – kā glābiņš var būt arī nedraugs… 2
16. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc veldzei ir vērts izvēlēties kārdinošo arbūza šķēli 2
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc mūs traucē nemierīgie muskuļi…
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kādēļ var paaugstināties asinsspiediens? 1
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Avārijas kontracepcija – kad tas ir glābiņš un kad kaitējums 3
7. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
mazināt kukaiņu kodumu un apdegumu radītās raizes 1
6. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Mūsdienīga privāta klīnika nodrošina pasaules līmeņa ķirurģiju 1
6. jūlijs, 2021
LE
LETA
Ziņas
Palielinoties Covid-19 izplatībai, varētu samazināt plānveida stacionāro pakalpojumu pieejamību 10
4 dienas
LA
LA.LV
Ziņas
Liene Cipule: “Arī tiem, kas var nomirt, ir vajadzīga medicīniskā aprūpe. Uz kā rēķina mēs viņus ārstēsim?” 122
6 dienas
LA
LA.LV
Veselam
“Šis ir līdz šim labākais finansiālā atbalsta plāns, kāds jebkad ticis izveidots”: jaunais onkoloģijas plāns vieš cerības pacientos un mediķos 7
Nedēļa
LA
LA.LV
Veselam
Influencere Beta Beidz: “Jāpalīdz meitenēm, kurām nav paveicies sociālā slāņa loterijā!” 32
17. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bezdūmu produkti kā cigarešu alternatīvas. Nepieciešams saprātīgs regulējums 7
17. septembris, 2021
LA
Latvijas Avīze
Veselam
“Pēc potes gaidījām, kas nu būs, bet vīlāmies.” Ārstniecības augu audzētājs Ivars Geiba par vakcinēšanos pret Covid-19 100
17. septembris, 2021
ZB
Zigmunds Bekmanis
Ziņas
“Senos laikos viensētām apkārt stādīja kokus.” Kā pasargāt augsni no postošās erozijas?
3 stundas
UG
Uldis Graudiņš

Laukos
Noskaidrots, kam pieder lielākās Latvijas pļavas
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Gaiss sasils līdz +18 grādiem. Laika prognoze svētdienai
48 minūtes
DE
Dace Ezera
Laukos
“Ieejas maksas nav. Visi vienmēr mīļi gaidīti!” Ko redzēt un sajust Cīravas plašajā Mežaparkā?
2 stundas
GN
Gints Narogs
Stāsti
“Citiem smejot saku, ka man nav 91, bet 16.” Vecākais Vienības brauciena dalībnieks Edgars izvirzījis ambiciozu mēŗki 8
1 stunda
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
“Unikāls un izaugsmei labvēlīgs apstākļu salikums!” Ko varam sagaidīt 2022.gadā?
2 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Mūziķi Lauri Reiniku, piedraudot ar apsardzi, izdzen no vēsturiskas vietas par nepiemērotu apģērbu 1
40 minūtes
LE
LETA
Ziņas
Vācijā sākusies balsošana Bundestāga vēlēšanās
2 minūtes
GP
Guntars Pļavinskis
Stāsti
Pētniekiem izdevies atminēt Himalaju Skeletu ezera noslēpumu. Kas bija šie cilvēki, kuru mirstīgās atliekas atrodas ezerā?
12 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Taizemietis rūpējas par gandrīz 1000 uz ielas nonākušiem suņiem, daļa no tiem ir invalīdi 6
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Gundars, Kurts un Knuts 1
1 stunda
LA
LA.LV
Ziņas
“Problēmas ir ļoti nopietnas.” Vai Lietuva kļūdījusies, aizliedzot nevakcinētiem cilvēkiem apmeklēt lielveikalus? 177
2 dienas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Par mata tiesu! Autobraucējs šķērso vairākas joslas, neaizskarot nevienu citu braucošo auto 2
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
No omītes recepšu krājumiem: visgaršīgākais mājās gatavotais rasols 33
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Krieķis gadu pēc Rebenoka slepkavības: Pirmos pierādījumus atrada pēc mēneša, tīrot māju 37
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. “Pēc uzmanības “izslāpušie”!”: princis Harijs un Megana dodoties vizītē uz Ņujorku, uzjautrinājuši soctīklu lietotājus 15
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Par interneta hītu kļuvis video, kurā Staķis pārsteigts par sportistiem, kas ieradušies uz apbalvošanu: “Kādā sakarā? Ā, īstais Pļaviņš un Točs!” 48
1 diena
LE
LETA
Ziņas
Vācijā sākusies balsošana Bundestāga vēlēšanās
10:07
LE
LETA
Ziņas
Ventspilī no vilciena vagona noplūdis ogļūdeņraža šķidrums 1
09:45
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Mūziķi Lauri Reiniku, piedraudot ar apsardzi, izdzen no vēsturiskas vietas par nepiemērotu apģērbu 1
09:29