FOTO: Ķekavas novada dome

Ugunsdzēsēji pēc reaģēšanas uz ziņām, ka Baldones sanatorijā radies sadūmojums, tur atraduši 12 sīriešu, afgāņu un citu bēgļu 170

Ķekavas novada pašvaldībai un VUGD reaģējot uz ziņām par radušos sadūmojumu, Baldones sanatorijas teritorijā atrasti 12 sīriešu, afgāņu un citas izcelsmes bēgļi, kuri aizturēti un novada iedzīvotāju drošībai patlaban apdraudējumu nav, informē Ķekavas novada pašvaldība.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Lasīt citas ziņas

13. marta rītā Ķekavas novada pašvaldības policisti kopā ar VUGD Baldones sanatorijas ēkā, reaģējot uz izsaukumu par sadūmojumu, atraduši divpadsmit bēgļus, kuri aizturēti un tālākās darbības ar viņiem veic Valsts robežsardze.

Sadūmojums, iespējams, radies, jo ēkā esošie cilvēki mēģinājuši sasildīties. Strādājot kopā ar novada pašvaldības policiju, esam pārliecinājušies, šobrīd nekādu drošības risku sanatorijas apkārtnē un novadā nav.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ķekavas novada pašvaldība jau ilgu laiku izrāda iniciatīvu, lai iegādātos un sakoptu Baldones sanatorijas teritoriju, kas šobrīd atrodas privātīpašumā. Šis ir vēl viens stimuls strādāt pie tā, lai sanatorijas teritorija beidzot tiktu sakopta un šādas situācijas neatkārtotos.

Novada pašvaldības darbinieki ir saziņā ar teritorijas īpašniekiem, sekos līdzi, kā tiek norobežota teritorija, lai situācija neatkārtotos, tāpat tiks vērtēts, vai tās īpašnieku saukt pie atbildības par notikušo un tiks nodrošinātas regulāras pašvaldības policijas patruļas iedzīvotāju drošībai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.