Fitnesa modele un trenere Paula Freimane.
Fitnesa modele un trenere Paula Freimane.
Foto: @paolafreeman Instagram.

VIDEO. Fitnesa modele Paula Freimane pastāsta par fitnesa sacensību skarbajām aizkulisēm: beigās nedrīkst dzert pat ūdeni! 0

Annas Rozītes interneta sarunu raidījumā “Tuvāk sev ar Annu Rozīti” viesojās pašmāju fitnesa modele, trenere, recepšu grāmatas autore Paula Freimane.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
TV24
“Ar šo gājienu viņi iešāva sev kājā!” Amerikā bijušais čekas aģents citējis Rajevu savā raidījumā 122
Lasīt citas ziņas

Sarunas laikā Paula pastāstīja gan par to, ka savulaik, 17 gadu vecumā viņa sāka apmeklēt sporta zāli, bet naudu abonementam nācās izlūgties mammai, bet vēlāk viņa nodarbības nav pametusi, jo iestājies spīts – apkārt taču visi teikuši, ka Paulai ātri apniks un viņa vairs neapmeklēs sporta zāli, jo skolā sporta stundas viņai esot, maigi sakot, nepatikušas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat modele pastāstīja, ka uzsākot trenēties motivāciju cilvēks parasti gūst vien tad, kad ierauga pirmās pārmaiņas savā ķermenī, jo līdz tam sanāk nemitīgi cīnīties ar sevi un “lauzt” savu gribasspēku.

Viena no Paulas skarbākajām atklāsmēm sarunā ar Annu Rozīti ir par bikini fitnesa sacensību aizkulisēm. “Pēdējās dienās pirms sacensībām tu nedrīkst dzert pat ūdeni!” – atzinās Paula. – “Piedaloties šādās sacensībās meitenes ļoti bojā savu veselību.”

View this post on Instagram

☁️✨

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) on

Runājot par savu popularitāti, ko Paula ieguvusi ar savu “Instagram” kontu (Paulai šobrīd šajā vietnē ir vairāk kā 100 tūkstoši sekotāju – red.) Paula stāsta: “Tolaik visi citi šeit ievietoja rudens lapas vai čiekurus, es sāku ievietot savas bildes no zāles”. Cilvēkiem tas esot licies interesanti un salīdzinoši īsā laikā Paula tika pie rekordliela “sekotāju” skaitļa, kurš aizvien turpina pieaugt.

Skaties video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.