VIDEO. “Atnācis pozitīvs rezultāts, bet es šo testu neesmu veicis!”: vai ir iespējamas šādas kļūmes Covid-19 testēšanā 32

TV24 raidījumā “Uz līnijas” uz skatītāja atsūtīto jautājumu, kurš jautā, kā esot iespējams, ka viņam ir atnācis pozitīvs Covid-19 testa rezultāts, taču viņš šo testu neesot nemaz veicis, atbildi sniedza SIA “Centrālā laboratorija” valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa.

Kokteilis
Viņi to nevienam nesaka, bet… Kādi ir katras zodiaka zīmes pārstāvju lielākie noslēpumi?
“Varbūt saņēmu rēķinu par “Staro Rīga” izgaismošanu?!” Sievietes milzīgais elektrības rēķins raisa iztēli 49
Kokteilis
Var beigties slikti! 3 zodiaka zīmes, kurām Ziemassvētkos un Jaunajā gadā labāk piebremzēt ar alkoholu
Lasīt citas ziņas

Viņa aicināja šo cilvēku ar identifikācijas numuriem un personas apliecinošiem dokumentiem doties uz kādu “Centrālo laboratoriju”, lai noskaidrotu radušos situāciju. Taču vienlaikus neslēpa – šādi gadījumi neesot iespējami.

“Tas nav fiziski iespējams. Tāpēc visus tos cilvēkus, kas uzdod tādus interesantus jautājumus aicinām, lai atnāks un pats paskatās savām acīm – viņi paši sapratīs, ka tas nav iespējams,” – sacīja Stella Lapiņa.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.