×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
3. janvāris, 2014
Drukāt

Amerikā dvīnis piedzimst 2013. gadā, otrs – 2014. gadā (1)

Foto - today.comFoto - today.com

Vašingtonā kāda grūtniece Jualeni Tohalino (Yaleni Tohalino), kas gaidīja dvīņus, katru mazuli sagaidīja savā gadā. Meitiņu piedzima pulksten 23.58, bet zēns pasaulē nācajau vienu minūti pēc pusnakts, Jaunajā gadā. Dvīnīši pasaulē nāca ar ķeizargrieziena palīdzību, ziņo today.com.

Meitiņa Lorraini Jaleni Begazo (Lorraine Yaleni Begazo)  svēra aptuveni 2835 g, bet dēliņš Brendons Ferdinando Begazo (Brandon Ferdinando Begazo) – 2550 g.

Abi mazuļi ir veseli un vecāku mīlēti. Tētis Varens Begazo (Waren Begazo) teic, ka dzimšanas dienas abiem bērniem, domājams, svinēs jaunajā gadā, taču sola, ka katram bērnam būs sava kūka.

Foto - today.comFoto - today.com

Jau šobrīd varot redzēt, ka mazuļiem ir dažāds raksturs – meitiņa vairāk raud, dēliņš ir mierīgāks.

“Viņi ir brīnišķīgi,” nebeidz jūsmot jaunais tētis, “viņi ir skaisti, pilnīgi attīstījušies, aktīvi un pārsteidzoši!”

Bērniņi ir ieņemti ar mākslīgās apaugļošanas palīdzību. Lai gan līdz plānotajam dzemdību datumam bija vēl trīs nedēļas, ārstus uztrauca puikas sirds ritms, tādēļ viņi izšķīrās ķeizargrieziena operāciju veikt tagad.

Tikmēr arī Toronto kādi dvīņi katrs ieradies pasaulē savā gadā. Mazā Gabriela pulksten 23.52, bet viņas māsa Sofija 12.00.38., pārsteidzot savus vecākus Lindsiju Salgueiro (Lindsay Salgueiro) un Kristianu Rodrigesu (Christian Rodriguez). Meitenes svēra 3175 g un 2630 g.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jūs paši izlasāt , ko jūs esat uzrakstījuši? Tik daudz kļūdu…

Draugiem Facebook Twitter Google+