Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
17. februāris, 2014
Drukāt

Atkārtoti brīdina par veselībai bīstamu uztura bagātinātāju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Interneta veikalos joprojām var iegādāties nereģistrētu uztura bagātinātāju “OxyELITE Pro”, kas paredzēts svara kontrolei un muskuļu masas palielināšanai, taču tā lietošana var izraisīt akūtu hepatītu un aknu mazspēju. Šādu informāciju Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) saņēmis no Eiropas Savienības Ātrās brīdināšanas sistēmas.

Patērētājiem, kuri ir iegādājušies “OxyELITEPro” vai arī citu uztura bagātinātāju, kas marķēts kā “OXYELITEPro”, vajadzētu nekavējoties pārtraukt tā lietošanu un atdot produktu izplatītājiem, portālu “LA.lv” informēja PVD pārstāve Anna Joffe.

Uztura bagātinātājs nav reģistrēts PVD Uztura bagātinātāju reģistrā. Par cilvēka veselībai bīstamo uztura bagātinātāju PVD brīdinājis jau pagājušā gada nogalē, kad saņemta līdzīga informācija no ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+