Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
17. februāris, 2014
Drukāt

Atkārtoti brīdina par veselībai bīstamu uztura bagātinātāju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Interneta veikalos joprojām var iegādāties nereģistrētu uztura bagātinātāju “OxyELITE Pro”, kas paredzēts svara kontrolei un muskuļu masas palielināšanai, taču tā lietošana var izraisīt akūtu hepatītu un aknu mazspēju. Šādu informāciju Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) saņēmis no Eiropas Savienības Ātrās brīdināšanas sistēmas.

Patērētājiem, kuri ir iegādājušies “OxyELITEPro” vai arī citu uztura bagātinātāju, kas marķēts kā “OXYELITEPro”, vajadzētu nekavējoties pārtraukt tā lietošanu un atdot produktu izplatītājiem, portālu “LA.lv” informēja PVD pārstāve Anna Joffe.

Uztura bagātinātājs nav reģistrēts PVD Uztura bagātinātāju reģistrā. Par cilvēka veselībai bīstamo uztura bagātinātāju PVD brīdinājis jau pagājušā gada nogalē, kad saņemta līdzīga informācija no ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (11)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+