Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. februāris, 2014
Drukāt

Atkārtoti brīdina par veselībai bīstamu uztura bagātinātāju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Interneta veikalos joprojām var iegādāties nereģistrētu uztura bagātinātāju “OxyELITE Pro”, kas paredzēts svara kontrolei un muskuļu masas palielināšanai, taču tā lietošana var izraisīt akūtu hepatītu un aknu mazspēju. Šādu informāciju Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) saņēmis no Eiropas Savienības Ātrās brīdināšanas sistēmas.

Patērētājiem, kuri ir iegādājušies “OxyELITEPro” vai arī citu uztura bagātinātāju, kas marķēts kā “OXYELITEPro”, vajadzētu nekavējoties pārtraukt tā lietošanu un atdot produktu izplatītājiem, portālu “LA.lv” informēja PVD pārstāve Anna Joffe.

Uztura bagātinātājs nav reģistrēts PVD Uztura bagātinātāju reģistrā. Par cilvēka veselībai bīstamo uztura bagātinātāju PVD brīdinājis jau pagājušā gada nogalē, kad saņemta līdzīga informācija no ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+