×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. jūnijs, 2014
Drukāt

Beigsies valsts finansējums pacientiem prognozējamās invaliditātes novēršanai (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas slimnīcas saņēmušas Nacionālā veselības dienesta vēstuli ar brīdinājumu, ka līdz 1.jūlijam beigsies valsts finansējums pacientiem prognozējamās invaliditātes novēršanai, plašsaziņas līdzekļus informē Latvijas Slimnīcu biedrība.

Biedrība uzsver, ka šogad valsts apmaksāja medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus pēc dažādām saslimšanām, tai skaitā pēc insulta un kardioķirurģiskajām operācijām, ķirurģiskos vai rehabilitācijas pakalpojumus personām ar traumām, izgulējumiem, apdegumiem, apsaldējumiem un atsevišķām patoloģijām, nodrošināja invazīvās kardioloģijas pakalpojumus pacientiem pēc infarkta un ķirurģiskos pakalpojumus personām, kurām draud aklums, 394 000 eiro apjomā.

Finansējums šobrīd praktiski jau apgūts, un tagad šie cilvēki tiks pakļauti invaliditātes riskam, proti, viņi nevarēs atgūt darbaspējas, kas valstij prasīs lielākas sociālās izmaksas, informē Slimnīcu biedrība.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Visi saņem un saņems pēc nopelniem, tikai cilvēks ir tik tups un neattīstīts, ka nesaprot to savlaicigi… Vēl no šo tupo mutes izskan tradicionālais jautājums: PAR KO MAN TĀDAS CIEŠANAS…?! Pirms kaut ko dari, atceries latviešu sakāmvardu: “DOTS DEVĒJAM ATDODAS!” Ar aprēķiniem ierēdņiem BIEŽI iet ĻOTI slikti!!! Un NEVAJAG lietot saukļus, kuriem dzivē ir nulles vērtība, proti: “VISSVARĪGĀKAIS IR CILVĒKS!” Cerams, ka pirms 12.Saeimas vēlēšanām šie vārdi neskanēs ne ēterā, ne laikrakstos, ne kur citur…

  2. Esmu piedzīvojis programmu ar pretēju mērķi un šī programma sekmīgi tiek turpināta,jo neprasa nekādus līdzēkļus.Ceru ka šīs programmas īstenotāji kādreiz saņems pēc nopelniem.

Draugiem Facebook Twitter Google+