×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
28. septembris, 2014
Drukāt

“De facto”: Sudraba apmeklē Putinu slavinošu dziednieku centru (25)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas deputāta amata kandidāte, partijas “No sirds Latvijai” līdere Inguna Sudraba apmeklē garīgās attīstības un dziedniecības centru “DVS Urantija”, kas paralēli dziedniecībai un meditācijai slavina Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu kā “gaismas dvēseli” un Krieviju kā “visbrīvāko no Zemei naidīgo civilizāciju okupācijas”, 28.septembrī ziņoja Latvijas Televīzijas raidījums “De facto”.

Vairāki desmiti cilvēku centra telpās regulāri kopīgi meditē, tomēr kopā ar stāstiem par gaismu un izredzētajiem nākot arī politiskais fons. To “De facto” apstiprinājuši vairāki cilvēki, kuri apmeklējuši “DVS Urantija” organizētās nodarbības.

“DVS Urantija” vadītāja, īpašniece un dziedniece ir Skaidrīte Aleksejeva.

“Kopš es ienācu, [Aleksejeva] kādas 15-20 minūtes stāstīja par aktuālo politisko situāciju, ka, piemēram, Krievija – ka tā ir tāda kā viena pati visam pa vidu, un ka Putins kā gaismas bērns ir cietējs, jo visi tā kā iet pret Krieviju. Jo Krievija nekad, pēc viņas vārdiem, nav gājusi ar agresiju uz Ukrainu, ar agresiju pret kādu citu valsti, ka tā agresija vienmēr tiek vērsta uz Krieviju. Un tad viņa tā pieminēja, ka Putins arī ir cilvēks, un viņam vienreiz pacietība var beigties, un kad tas notiks, tad pārējie cietīs,” raidījumam stāsta viena no centra apmeklētājām.

“DVS Urantija” mājaslapā teikts, ka “brīdī, kad Krievijā par prezidentu kļuva Putins, lielākā bagāto reptiļu daļa steigšus aizbēga uz Lielbritāniju, Izraēlu vai okupēja saulainos kūrortus. Pagaidām Krievija ir visbrīvākā no Zemei naidīgo civilizāciju okupācijas (..).”

Saistībā ar Latvijas atgūto neatkarību mājas lapā teikts, ka divdesmit gadu laikā Latvija “izpostīta tā, it kā pāri būtu gājis kodolkarš”.

“Pa šiem gadiem pie valdības stūres, lielākoties bija reptiļi un pelēkie. Viņu darbības rezultātu nav vērts apspriest, jo postaža ir it visā (..),” teikts centra lapā.

Centra telpu iekšpusē redzamā vietā esot izvietots “No sirds Latvijai” aģitācijas krekls. Intervijā “De facto” Sudraba atbild, ka “DVS Urantija” nodarbības neapmeklē, taču pēc tam apstiprina, ka ar dziednieci Aleksejevu viņai ir labas attiecības un ka viņa “DVS Urantija” aprunājas ar cilvēkiem.

Uz “De facto” jautājumu, ko tad īsti Sudraba šajā centrā dara, deputāta kandidāte atbildējusi: “Es aizeju, es tur pazīstu dažus cilvēkus, tur ir citas… tas ir ļoti personīgi, kur es dodos. Es domāju, ka man nav publiski jāatbild uz šādiem jautājumiem. Tās ir man ļoti personīgas lietas. Personīgi pazīstami cilvēki, ar kuriem es satiekos.”

Tāpat Sudraba raidījumam teikusi, ka citētos apgalvojumus par Krieviju un Putinu nav dzirdējusi. “Es pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu. Man nav pat nekāda viedokļa. Cilvēks ir izteicis savas domas un viedokli,” norādīja Sudraba.

“DVS Urantija” meditāciju vadītājs, dziednieks un lektors Vents Vasiļevskis Sudrabu pavadījis gan uz interviju ar “De facto” žurnālistiem, gan uz Latvijas Televīzijas (LTV) translētajām politiskajām debatēm Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Sudraba vēlāk īsziņā raidījuma žurnālistei apstiprinājusi, ka Vasiļevskis ir arī tautas kustības “No sirds Latvijai” biedrs.

Brīdinot nesabojātu karmu, “de facto” īsziņu atrakstījusi arī Aleksejeva, taču nav atbildējusi uz jautājumiem, kādēļ Putins ir tik labs un pārējie slikti. “De facto” norāda, ka vēlējies Aleksejevai klātienē uzdot precizējošus jautājumus gan par nodarbību saturu, gan par ietekmi uz topošo politiķi Sudrabu un citiem “No sirds Latvijai” pārstāvjiem, taču tas nav izdevies, jo viņa atteikusies.

Drošības policija raidījumam apliecinājusi, ka tai “DVS Urantija” ir zināma, taču plašākus komentārus par šo organizāciju nesniedza.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. Domāju,ka kārtējo reizi vajaga k
  adu apliet ar dubļiem.Sudrabas kundze ir pieaudzis gudrs cilvēks un zina ko dara,neticu ka viņa darīs ko tādu,kas kaitētu viņas pašas karjerai.Tākā nomierinaties,naida kurinātāji!!!

 2. Liekat mieru Sudrabai,ne jau vēlētāji šo rakstu raksta,bet gan konkurenti no citām partijām’Vai tiešām esat kaunu pazaudējuši,kā tik nesmuki kulstat savas mēles,tur,kur nevajaga.Mūsu pusē lielākā daļa vēlētāju balsos pas SUDRABAS kundzes partiju NO SIRDS LATVIJAI.Lai sokās mums!

 3. Fakti par Sudrabas nodomiem:
  1. Sudraba apmeklē Latvijai atklāti naidīgā Krievijas polittehnologa Modesta Koreļova seminārus un grāmatas prezentāciju. Sudraba pirmajā rindā, kopā ar Gapoņenko, Girsu un SC cilvēkiem.
  2. Sudraba reģistrē jauno partiju Viktora Gavrilova (Latvijai naidīgs krievu tiesību aizstāvis) dzīvoklī.
  3. Sudrabas partiju pamet daudzi biedri pārmetot saistību ar Krieviju un neskaidru finansējumu.
  4. Sudrabai cieša draudzība ar Putinu slavinošo Skaidrīti Aleksejevu un viņas vadīto garīgās apskaidrības centru DVS Urantija, ko citi dēvē par sektu. Lūk Urantijas saite par Putinu kā gaismas cilvēku un lielo glābēju: urantija.lv/ru/general…
  5. Sudraba privātā lidmašīnā ar Krievijas spiegu Aleksandru Rogožinu uz Krieviju kopā ar brāļadēliem.
  6. Ingūna Sudraba par valsts (2600 LVL) naudu uzsauc maltīti izlūkdienesta ģenerālim Sergejam Stepašinam. Tiekas atkārtoti vairākkārt, arī Jaunajā vilnī.
  7. Sudraba regulāri piedalījusies pasākumos, ko arganizējis Formāts A3 (Latvijai naidīga organizācija, kurā ar mediju starpniecību aktīvi darbojas Krievijas specdienesti izmantojot mediju telpu).
  8. Partijai 10 dienu laikā ziedo 300 tūkstošus par kuru izcelsmi nav nojautas pat biedriem.
  9. Sudraba: “…Mums nevajag būt Eiropas Savienības pakalpiņiem, mums nevajag baidīties no Krievijas”.
  10. Dokumentu viltošana reģistrējot partiju “No sirds Latvijai” un iesniedzot tās statūtus.

 4. ** Sudraba gribi iet lielaja politikā, un tavam dzīves gājumam jābūt sabiedrībai skaidram, ko tu ēd, ar ko tu guli, kādi tavi ģimenes locekļi, un ar ko viņi nodarbojas. Kāpēc tu lidoji uz Maskavu ar Krievijas specdienestu privāto lidmašīnu, kura sastavā bija izraidītā spiega no Latvijas tēvs. Kas tev bija darāms Maskavā? Tu gribi iet politikā, tad tev jābūt gatavai uz šiem jautājumiem. Pats galvenais tu pati. Vai tev ir ar ko lepoties kā kontrolierei? Nav neka īpaša, ka vienīgi vārdu plūdi, ka esi darījusi to un to. Bet nav rezultāta. Gatavotie ziņojumi un lietas kas nodotas prokuratūrai sagatavotas nekorekti, nepilnīgi, ko prokuratūra praktiski nevar izmantot lietas virzībai. Ziņojumu un vārdu plūdi televīzijā par padarīto daudz. Tās visas bija tukšības un reklāma sabiedrībai.

  • tas par to dzīvesgājuma skaidribu labs Atbildēt

   mēs te ievēlam visādus švaļus ar skaidru dzīvesgājumu par kuriem zināms ka zog, ka psihiski nevesali, ar noslieci uz vardarbību…. kur vel skaidrāk:)

 5. Valerijs no Gulbenes Atbildēt

  Kārli un Reini Sudrabi, man ļoti žēl ka Jūsu tēva Jāņa māsa ir pabojājusi Jums abiem autobiogrāfiju. Kauna traips gulstās arī Gulbenes viduskolu, kurā mācās šie jaunieši. Acīmredzot ir skaidra patiesā politiska audzināšana šai skolā. Jautājums tikai uz kuru pusi tā virzīta? Es domāju, ka būs grūti “nomazgāties|”, ja to gribēsiet, no savas tantes I.Sudrabas, jo viņa ir skaidri iezīmējusi geopolitisko virzienu. Tas ir uz Krieviju kopā ar Putina partijas filiāli Ušakova un Urbanoviča partiju.

  • Vai kaunu esi apēdis kopā ar maizi?Kur ir pierādījumi?Kāpēc neizjautā pašus radiniekus,bet ložņā gar pakšķiem?Liec mierā bērnus! Tu esi .. no Gulbenes!

 6. tad man tagad ārstam, pārdevejam, šoferim…. jāprasa tautibu pierādit, partejisko piederibu…. un tik tad drīkstu kontaktēties. tik traki man liekas pat ādolfa laikos nebija.bet musu nacisti protams ir lielākie nacisti

  • Nu tad būsi mūsējais, čekists, nagu maucējs.

   • tipisks tūdaliņš. ja kādam nepatīk viņa domas, ja kāds ATLUJAS CITĀDI DOMĀT, tad uzreiz tas ir ienaidnieks Nr1. šāda domāšana kā reiz čekistiem bija raksturiga, tā ka sasmacis čekists acim redot esi tu. vismaz noilgojies pēc tās metodēm noteikti

 7. Sudrabai jāmaina partijas nosaukums- Latvijas vietā- krievija, pilns nosaukums būtu ” No sirds Krievijai un Putinam”

 8. Krievija ir muusu kaiminu valsts un arii buus, kameer vien Latvija pastaavees. Un mums jaadomaa, ka konstruktiivi sadarboties ar Krieviju, nezaudeejot savu neatkariibu, nevis nemitiigi politikiem pasiem jaaizniicina sava valsts, novedot tautu dzilaa nabadziibaa un uzspiestaa trimdaa kalpot citaam rietumu lielvalstiim. Kaapeec tagad Aarlietu ministrija klusee, kad Latvijaa tiek iznicinaata lauksaimnieciiba un piensaimnieciiba un cuukkopiiba. Kaapeec pirms siem draudiem Krievijai netika sagatavoti noietu tirgi eiropaa, Kiinaa, Indijaa un veel nezin kur. Kaapeec viss slogs uzvelts uz lauksaimnieku pleciem. Taa ir totaala valsts iznicinaasana.

  • ir apņēmies eiropai un asv ka iztīris šo valsti no iedzivotājiem, tāpec viņiem vel vajag palikt pie varas lai solijumu pilditu. pagaidām aizdzinuši tik 4 daļu iedzivotāju. neiet tik ātri kā gribētos

  • Krievija valda launums Atbildēt

   Un tapec, ka launums mums stav blakus, tu gribi lai mes ar to sadarbojamies…. pats esi inficets ar so launumu gluzi ka ar Ebolu!

  • Latviju 100% iznīcina komunisti ar Krieviju priekšgalā. Neviens amerikānis Latvijā neko nav nozadzis. Tie visi ir Aleksējevas tautas brāļi- komunisti, bijušie padomju “speciālisti”. Izlasaot jau pirmo Aleksējevas rakstu, man radās iekšēja pretīga nepatika pret autori. Žurnāls Zintnieks savā dzīļākajā būtība ir vieplisks- saistīts ar zemākas kārtas astrāliem viepļiem.

 9. Esmu par SUDRABU, par No sirds Latvijai, par 13 sarakstu. Kaa saka Raimonds Pauls, .Latvijaa nav cita politiskaa speeka, kas reaali saaktu domaat par Latvijas tautu, par jaunaam darba vietaam, par pensionaaru un invaliidu dziives liimena celsanu, kas reaali samazinaatu uzpusto valsts paarvaldi, kas noteiktu amatpersonu atbildiibu par pienemtajiem leemumiem, kas sauktu pie atbildiibas Latvijas valsts izzdzeejus.

 10. Esmu viilusies TV3 Nekaa personiiga komandaa. Juus kluustat nozeelijami un esiet pielidzinaami Puaro.lv Straujumas preses sekretaares porno filmas proveem. Varbuut ka jums tur arii ir sagatavots sizetins.

 11. Nu sudraba… Ar ko veel paarsteigsi???

 12. mani vienreiz induss ārsteja, tad es tagad esmu viņu ticībā pārgājis? jūs vel tautibas visiem pārbaudiet , pilsonibas …. savā naidā jau vairs mēru nezinat, žults smadzenes atmiekšķējusi

 13. LABI VIEN IR – NOZOMBĒS KĀ ĻEDJAJEVS ŠLESERU…VARĒS TIKAI MULDĒT…ES NEKO NEZINU…ĢĪBT…UN AIZIET PA SKUJU TAKU…

 14. Ar nepacietību gaidu, kas tiks izdomāts nākošās nedēļas laikā.Vienīgais žēl paliek par to, ka visā šajā vēlēšanu ārprātā pret pašu gribu tiek iesaistīti nevainīgi cilvēki un šis cirks (tieši vai pastarpināti) tomēr notiek par nodokļu maksātāju naudu.

 15. Laikam jau nokļūstot politikā nākas par sevi uzzināt un dzirdēt visādas interesantas lietas, tā piemēram, pienāk tev žurnalists un paprasa a ko jūs tur un tur darījāt? Un patiesībā tevis tur nemaz nav bijis. Sanāk tāda kā paralēlā pasaule…

 16. Sudraba ne pa jokam iedoājusies , ka ir mesija- Putina līdzgaitniece. Mēs vēl cirku te redēsim

 17. Nez kurš pasūta šos PĒTĪJUMUS? Sudraba kā LV politikas cūkkūts jaunpienācēja, visticamāk, šādiem ATMASKOJUMIEM nebija īsti gatava, tomēr tie viņai godu nedara … Un ko vēlētājs lai domā par partiju, kam šāda LOKOMOTĪVE?

Draugiem Facebook Twitter Google+