×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
7. maijs, 2014
Drukāt

Astoņi enerģētiskās piesaistes veidi un kā no tiem atbrīvoties (1)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Kas ir enerģētiskā piesaiste

Foto – Shutterstock.com

Saikne jeb enerģētiskā piesaiste ir enerģētisks kanāls, kas izveidojas cilvēkiem vienam ar otru savstarpējā saziņā, kā arī – saiknē ar objektiem vai egregoriem. Nodalīsim divas izpratnes: enerģētiskais kanāls un enerģētiskā piesaiste jeb saikne. Tas nav gluži viens un tas pats.

Enerģētiskie kanāli izveidojas divu cilvēku saziņā, pa šiem kanāliem notiek savstarpēja enerģijas apmaiņa. Cilvēks nevar izdzīvot bez enerģētiskām saitēm ar citiem cilvēkiem, tās nevar likvidēt, tas mainītu cilvēcisko dabu.

Piesaiste vai saikne – tas arī ir kanāls, taču šajā gadījumā mums ir darīšāna  ar enerģētiskiem traucējumiem.

Piesaiste pamatojas cilvēka atkarībā no kaut kā vai kāda, tas nozīmē, ka tas ir pretrunā ar Dieva Likumiem, kas saka: katrs cilvēks ir brīvs.

Enerģētisko saikņu bīstamība ir ne tikai tajā, ka var apstāties cilvēka attīstība, bet arī tajā, ka prasmīgs manipulators caur šo saikni var izsaukt negatīvas emocijas, kuru iemeslus otram cilvēkam būs grūti “atkost”.

Dzīvē katrs kaut reizi veido enerģētiskās saiknes, pat nenojaušot par to, cik ļoti tas varētu sarežģīt viņa esību. Piesaistes neļauj cilvēkam pilnvērtīgi attīstīties. Bet cilvēks bez attīstības degradējas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nora, es tevi miilu:)

Draugiem Facebook Twitter Google+