×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
29. augusts, 2014
Drukāt

Ģimenes ārsts var zaudēt līgumu, ja nesniedz pakalpojumu pacientam (1)

Foto - 123rf.comFoto - 123rf.com

“Ģimenes ārste atsakās nākt mājās pie manas mātes, kurai ir onkoloģiska saslimšana un nepieciešams izrakstīt spēcīgus atsāpinošus medikamentus. Zinu, ka valsts apmaksā mājas vizītes pie paliatīvajiem pacientiem. Kā mums šajā situācijā rīkoties?” 
Ilze Rīgā

Atbild Nacionālā veselības dienesta (NVD) sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Māra Āboliņa: “Šajā gadījumā pacientam jāmaina ģimenes ārsts vai jāvēršas ar iesniegumu Veselības inspekcijā. Ja no tās saņemti vismaz trīs spēkā stājušies lēmumi par to, ka ģimenes ārsta darbā pēdējo triju gadu laikā konstatēti pārkāpumi, kas uzskaitīti MK noteikumos par veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību, starp kuriem minēta arī veselības aprūpes pakalpojuma nesniegšana pacientam, Nacionālajam veselības dienestam ir tiesības vienpusēji izbeigt līgumu ar ģimenes ārstu pirms līgumā noteiktā termiņa beigām.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. pieļauju,ka daktere baidās ar īpašajām receptēm iet vizītē-diemžēl jau vairāki ārsti ir apzagti-un īpašās receptes var tikt izmantotas narkotiku iegādei

Draugiem Facebook Twitter Google+