×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
20. decembris, 2013
Drukāt

“Kanālā 2” rādīs MTV realitātes šovu, kā pusaudži cīnās ar lieko svaru

Kadrs no šova.Kadrs no šova.

Sākot ar 6.janvāri televīzijas “Kanālā 2” būs skatāms MTV realitātes šovs “Mans resnais stāsts”, kurā rādīs, kā pusaudžiem ar lieko svaru palīdz cīnīties personīgi piešķirts treneris, portālu “LA.lv” informēja MTG TV pārstāve Marta Zandersone.

Šovu rādīs no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 21:00.

Pirmajā raidījumā šova dalībniece Gabriela atklās, ka jau 1.klasē puikas viņu ķircinājuši par lieko svaru. “Par ēdienu Gabriela domā nepārtraukti, viņa ir zaudējusi kontroli pār saviem ēšanas paradumiem un nav spējusi ievērot nevienu diētu. Gabrielas svars ir kļuvis par īstu pārbaudījumu attiecībās starp Gabrielu un viņas mammu, un meitene saprot, ka viņai nepieciešama palīdzība. Gabriela atzīst, ka nekad nav jutusies tieva vai kaut vai normāla, un šaubās, vai kādreiz tā vispār jutīsies,” stāsta Zandersone.

Katras šova sērijas noslēgumā tiks parādīti pusaudži dažus mēnešus pēc dalības šovā. “Kanāla 2″ skatītāji varēs ieraudzīt, vai saglabājies nomestais svars vai tieši pretēji, ar uzviju atgriezies, kā arī varēs uzzināt, ko par pusaudžu izskatu saka viņu tuvinieki, draugi un radinieki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+