×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
22. maijs, 2014
Drukāt

Latvijā radīta numeroloģijas programma “Iphone” lietotājiem

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Latvijā izstrādāta viedtālruņu aplikācija – “Numeroloģija”. Dažu dienu laikā tā ieguvusi milzīgu popularitāti lietotāju vidū, kļūstot par populārāko bezmaksas aplikāciju.

“Aplikācijas galvenais mērķis ir sniegt iespēju izzināt katram sevi no numeroloģijas viedokļa, lai mēs labāk apzinātos savas stiprās un vājās puses, kā arī gūtu iespēju nākotnē pozitīvi pilnveidot savu dzīvi, pēc seno zinību ieteikumiem,” stāsta astrologs Jānis Bēniķis. Īpaši veiksmīga ir izdevusies aplikācijas funkcionalitāte, kura ļauj iegūtos rezultātus nosūtīt pa personīgo e-pastu, vai publicēt sociālajos tīklos. Pateicoties šai niansei, jebkurš aplikācijas lietotājs var gūt ieskatu ne tikai savā dzīvē, bet palīdzēt arī citiem izprast sevi no numeroloģijas viedokļa.

Unikalitāti šai programmai piešķir tās radošais dizains un iespēja izzināt sev interesējošos jautājumus latviešu valodā. Pat radīta iespēja noteikt, kuri individuālie telefona numuri, telefona lietotājam, ir draudzīgi vai nav.

Aplikācijas idejas un interpretācijas tekstu autors ir Latvijā labi zināmais astrologs Jānis Bēniķis, savukārt programmatūras izveidi nodrošinājis Latvijas programmētājs Kaspars Auzers-Auzerājs.

Papildu informācija:

Aplikācijas lejupielādes adrese:

https://itunes.apple.com/us/app/numerologija/id840160662?ls=1&mt=8

Bezmaksas Iphone aplikāciju tops:

http://www.distimo.com/leaderboards/apple-app-store-for-iphone/latvia/top-overall/free

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+