×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
1. augusts, 2017
Drukāt

Mediķi mēģina stabilizēt bērna stāvokli: Iespējams, patēvs seksuāli izmantojis 13 gadus vecu zēnu (4)

Foto - CARO/ScanpixFoto - CARO/Scanpix

Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS) ievietots 13 gadus vecs zēns, kuru, iespējams, seksuāli izmantojis viņa patēvs. Bērnam veiktas operācijas un mediķi mēģina stabilizēt viņa stāvokli, vēstīja LTV raidījums “Panorāma”.

Ventspils bāriņtiesā raidījumam atklāj, ka zēna ciešanu apmērs nav izstāstāms. Jo viņš ir bērns ar īpašām vajadzībām, bet viņa mamma – kurlmēma sieviete, iespējams, zinājusi par vardarbību un cietusi no tās pati, taču nav ziņojusi.

13 gadus vecais zēns dzīvoja Rīgā ar vecmāmiņu, taču šo vasaras brīvlaiku pavadīja Ventspilī pie mammas un viņas dzīvesbiedra. Visticamāk, tieši jūnijā un jūlijā arī notikusi vardarbība, kā dēļ bērns tagad atrodas Rīgā slimnīcā un viņam veiktas operācijas.

Pēc notikušā varmāka ir aizturēts.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. nekādi nespēju noteikt mērķauditoriju un pašu mērķi šādam un līdzīgiem rakstiem? Nesen viena kundzīte sārtiem vaigiem “aizliegtajā paņēmienā” aizstāvēja šausmu, briesmu un noziegumu publicēšanas vajadzību, jo tautai, lūk, patīkot??! Ja mēs visi sāksim darīt visu, kas mums patīk, iestāsies pasaules gals, jo paši sevi iznīcināsim. Kur ir palikusi morāle, ētika un civilizētas sabiedrības kultūra?

  2. Šajā valstī neviens netiek aizstavēts.Musu likumi ir versti pret tautu.naudas iekasēšana nodokļos..sodos..bet ne cilvēku aizsardzībai..audzināšanai.Šajā valstī nekad nebūs kārtība.Valdība mūs izgērbj un atņem pēdējo taču ar noziedzību netiek galā jo neintresē tauta bet gan tas nauda.Humāni mūs iznicina.Pret šādiem noziegumiem ir jabut bez žēlastības.Linča tiesa..publiska sakapāšana ar mačeti tiem kuri izvaro bernus.Publiska nave tam meslam kurs pazemoja šo bērnu.

    • Saja valsti??? — valstij ne vainas. Dazi politiki greizi, bet KADS tam sakars ar rakstu. Vai komentars bija pa iebraukto celu: “Rietumu sapuvusas vertibas”?? Izturibu zenam, lai atveselojas!

  3. Ak,Kungs!Debilisma pandémija?Ja vecàki nemàk aizstàvét bérnus,tad kurs tad to darīs?

Draugiem Facebook Twitter Google+