×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. janvāris, 2014
Drukāt

Pērn audzis atlīdzību pieteikumu īpatsvars par infarkta gadījumiem

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Apdrošināšanas sabiedrības “BTA Insurance Company” SE (BTA) apkopotā nelaimes gadījumu apdrošināšanas atlīdzību pieteikumu statistika par saslimšanas gadījumiem ar kādu no tā sauktajām kritiskajām slimībām liecina, ka salīdzinājumā ar 2012.gadu pērn būtiski – vairāk nekā divas reizes – audzis pieteikto infarkta gadījumu skaits.
Saslimšana ar infarktu 2013.gadā bijusi visbiežākā “kritiskā slimība”, par kuru BTA veikusi apdrošināšanas atlīdzību izmaksas.
“Kritiskās slimības” ir viens no nelaimes gadījumu apdrošināšanas riskiem, kas paredz atlīdzību izmaksu gadījumā, ja persona saslimst ar kādu no šādām slimībām: miokarda infarkts, insults, vēzis, hroniska nieru mazspēja, paralīze, izkaisītā skleroze, primārais 1.tipa cukura diabēts, AIDS.
2012.gadā visbiežāk – 71% no reģistrētajiem “kritisko slimību” pieteikumiem – BTA izmaksājusi atlīdzības par saslimšanu ar vēzi, bet reģistrēto pieteikumu un atlīdzību izmaksu gadījumu skaits par saslimšanu ar infarktu veidoja 19% no kopējā reģistrēto “kritisko slimību” skaita, paziņojumā medijiem informē BTA.
Pretēji 2012.gadam, kad visbiežāk BTA saņēma atlīdzību pieteikumus par saslimšanu ar onkoloģiskajām slimībām, 2013.gadā visbiežāk atlīdzības pieteiktas par infarkta gadījumiem. BTA reģistrēto gadījumu skaits par saslimšanu ar infarktu 2013.gadā jau veidoja pusi no visiem pieteiktajiem “kritisko slimību” gadījumiem. Visvairāk pieteikumu par saslimšanu ar infarktu BTA pērn saņēmusi no cilvēkiem vecumā no 40 gadiem, taču audzis saņemto atlīdzību pieteikumu skaits no gados jaunākiem cilvēkiem – vecumā no 30 līdz 35 gadiem.
BTA jau vairākus gadus nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisē papildus piedāvā iekļaut arī “kritisko slimību” risku. BTA statistika rāda, ka arvien vairāk cilvēku, iegādājoties nelaimes gadījumu apdrošināšanas polises, lūdz šo risku iekļaut polisē. Par 35% audzis to darba devēju skaits, kuri, rūpējoties par saviem darbiniekiem, šo risku iekļāvuši nelaimes gadījumu apdrošināšanas polises segumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+