×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. novembris, 2013
Drukāt

Sirds vilciens uz Sloku, Skulti un Jelgavu (2)

Web

Visi vilciena pasažieri, kuri otrdien dosies no Rīgas uz Sloku, Skulti vai Jelgavu, speciālā Sirds veselības vagonā varēs bez maksas izmērīt asinsspiedienu un dāvanā saņems atstarotāju.

Asinsspiediena mērīšana paredzēta no plkst. 9.50 līdz 18.00. Pirmajiem šī iespēja būs pasažieriem, kuri dosies ar vilcienu, kas plkst. 9.50 kursēs maršrutā Rīga-Sloka-Rīga, un plkst. 12.20 tas no Rīgas dosies uz Skulti. Atgriežoties no Skultes, sirds veselības vilciens plkst. 14.52 atkal dosies uz Sloku, lai plkst. 17.10 pēc atgriešanās Rīgā dotos uz Jelgavu, kur būs tā gala mērķis.

Latvijā veiktas aptaujas dati liecina, ka cilvēki joprojām pārāk vieglprātīgi izturas pret paaugstinātu asinsspiedienu, jo laikus nevēršas pie mediķiem. Pacientu biedrības “ParSirdi.lv” vadītāja Inese Mauriņa izbrīnīta, ka vienlaikus liela daļa cilvēku ir ļoti labi informēta, ka ilgstoša, neārstēta hipertensija ar laiku var veicināt insulta un infarkta rašanos Tādēļ speciālisti cer, ka vilciena pasažieri izmantos iespēju bez maksas noskaidrot vienu no svarīgākajiem sava veselības stāvokļa rādītājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+