Foto -Shutterstock.com

Top 5 veidi, kur un kā mēs zaudējam savu enerģiju 0

1. Nemīlamā darbā.

Darbs, kas mums nepatīk, vai tas būtu mūsu algotais darbs vai mājas rūpes, atņem milzu spēkus, jo mēs to darām, vadot sevi ar domu “vajag” un “jādara”. Atšķirība mīlamu darbu mēs izpildām tādēļ, ka to vēlamies. Vārds “vēlos” attiecas uz mūsu Iekšējo Bērnu, bet vārds “jādara” – uz Vecāku. Kuram no viņiem ir vairāk enerģijas un spēka? Protams, bērnam. Tādēļ tad, ja mīlam savu darbu, mums ir enerģija, bet, kad nemīlam – jūtamies iztukšoti.

Reklāma
Reklāma

2. “Toksiskās” attiecībās.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
TV24
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Lasīt citas ziņas

Tās ir attiecības, kurās mēs izjūtam kaunu, vainu, aizvainojumu, bailes. Sarunās ar “toksiskiem” cilvēkiem parasti ir daudz kritikas (visbiežāk – nekonstruktīvas), kurā aizskar jūs personīgi, ir kategoriski spriedumi, kuri ir neapstrīdami, manipulējoši, ar mērķi izsaukt jau minētās jūtas. Šīs attiecības, kurās jūs neatbalsta, bet padara nevērtīgus. Nereti attiecības ar šādiem cilvēkiem pavada galvassāpes, nogurums, bezcerība. Jo tuvāks jums šis cilvēks, jo lielāks enerģijas patēriņš.

3. “Emocionālā miskastē”.

Šajā “miskastē” var atrast aizvainojumu, vainas izjūtu, neizteiktās jūtas. Tās uzkrājas un sāk radīt dzīves “fonu”, paņemot daļu mūsu enerģijas, ko tērējam, lai turētu sevi grožos un nelaistu ārā aizliegtās jūtas.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.