×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
12. janvāris, 2015
Drukāt

Uz slidenām ielām traumas guvuši seši cilvēki, vēl septiņi nonākuši slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Aizvadītajā diennaktī uz slidenām ielām traumas guvuši seši cilvēki, bet septiņi nogādāti slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Uz slidenām ielām Rīgā un Vidzemes reģionā dažādas traumas guvušas sešas sievietes vecumā no 58 līdz 82 gadiem. Vītola minēja piemēru, kad Vidzemē 64 gadus veca sieviete, izkāpjot no autobusa, pieturā paslīdējusi un guvusi atslēgas kaula lūzumu.

Savukārt ķermeņa atdzišana konstatēta septiņiem vīriešiem vecumā no 30 līdz 88 gadiem.

Kurzemē 76 gadus vecs vīrietis nezināmu laiku nogulējis sniegā un pēc atrašanas nogādāts Talsu slimnīcā.

Tāpat Latgalē 88 gadus vecs vīrietis izgājis pastaigāties, un pēc pusotras stundas radinieki viņu atraduši mājas pagalmā guļam zemē.

Vīrietis nogādāts slimnīcā ar ķermeņa atdzišanu.

Pārējos piecos gadījumos, kad vīriešiem konstatēta ķermeņa atdzišana, viņi lietojuši alkoholu.

Zemgalē 40 gadus veca sieviete, attīrot mājas jumtu no sniega, kritusi no vairāku metru augstuma un guvusi iespējamu muguras skriemeļu lūzumu.

Savukārt citur Zemgalē 40 gadus vecs velosipēdists, braucot alkohola reibumā, kritis un guvis ceļa traumu ar meniska bojājumu.
Tāpat mediķi saņēmuši izsaukumu Rīgā pie 21 gadus veca jaunieša, kurš saindējies, lietojot “spaisu”. Jaunietis nogādāts slimnīcā.
Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1228 izsaukumiem, no tiem 147 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+