×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
6. jūnijs, 2015
Drukāt

Vai auss ļipiņu caurduršana stimulē akupunktūras punktus? (3)

Foto - myfashionwants.comFoto - myfashionwants.com

“Plaši izplatīts ir viedoklis, ka ausu ļipiņu caurduršana un auskaru, jo īpaši – zelta, ievietošana ir vēlama, jo stimulē punktus, kas atbild par redzi, proti, ja ir auskari, tā uzlabojoties. Vai tā tiešām ir?”

“Uzskatu, ka ausu ļipiņu caurduršana nedz stimulē, nedz arī deformē aurikulāros akupunktūras punktus,” pauž akupunktūras ārste Ārija Cipruse. “Ja auskarus ievieto ar domu, ka tiks uzlabota veselība, jo kāds punkts būs pastāvīgi stimulēts, visticamāk, nekas neizdosies. Šim nolūkam parasti izmanto stimulāciju, kas darbojas īsāku laiku. To var panākt ar speciālām adatiņām, klipšiem ar magnētiem, kas jānēsā dažas dienas un, iespējams, jāatkārto ik pa laikam. Ja ausīs izdur caurumus, veidojas rētas un kāds akupunktūras meridiāns var tikt pārrauts, tomēr tas nenozīmē, ka enerģija pārstāj plūst. Gan jau tā pārrāvuma vietu apiet, veidojot kolaterāles, – līdzīgi, kā tas notiek ar asinsvadiem.”

 

366_C_logo1

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Auss forma atgādina cilvēka embriju mātes miesās. Ar galvu uz leju. Tāpēc senie zintnieku iedomājās, ka attiecīgās vietās iedarbojoties uz ausi, tiek stimulēts kāds orgāns, kas atrodas cilvēkā līdzīgā vietā. Auss caurduršana, protams, līdzinās konkrētā orgāna sakropļošanai.

  2. pēc dabas nav paredzēti lieki caurumi ķermenī un,ja kāds taisa sev caurumus ,tad tas ir stulbi.

  3. tas stimulē stulbingu

Draugiem Facebook Twitter Google+