Foto – Shutterstock

10 aizliegtās frāzes, kuras īstam vecim nevajadzētu teikt 0

Atzīsties – ir gadījies, ka pasaki kādu, tavuprāt, ģeniālu frāzi un atduries pret draudzenes nesapratnes ledaino sienu? Vai parasts vārdu salikums izraisījis sašutuma vētru, sarauktu pieri un uzmestu lūpu? Lūk, 10 frāzes, kuras īstam vecim nekad nevajadzētu lietot, ja viņš vēlas, lai meitenes zemapziņa viņu nenoskalotu podā.

Reklāma
Reklāma

1. Kā iet/klājas?

Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 14
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 66
Lasīt citas ziņas

Tu neesi viņu kādu laiku saticis, esi noilgojies un, kad viņa ierodas un laimīga tevi noskūpsta, tu tā vietā, lai patiešām painteresētos par viņu, iztiec ar dežūrfrāzi “kā tev iet?” Šī frāze zemapziņā asociējas ar “How are you”, t.i, neko nenozīmējošu formālu mazpazīstamu cilvēku dežūrfrāzi. Tas nekur neder.

Tādēļ pēc prombūtnes, telefona sarunas laikā un sarakstē vienmēr jautā “Kā jūties?” Tu redzēsi, kāds būs rezultāts. Tāds jautājums uzsver viņas individualitāti un pauž tavu satraukumu un patiesu interesi.

2. Vai tev bija labi ar mani?

CITI ŠOBRĪD LASA

Atceries – ja viņa likās gultā ar tevi, tad zemapziņā viņai jau ir labi, viņa izvēlējās tevi no visiem citiem. Viņa nevar atzīties sev, ka viņas izvēle bija, maigi sakot, ne visai veiksmīga. Papildus seksam gultā svarīgs arī emocionālais noskaņojumss. Nekad, es atkārtoju, nekad pēc seksa nejautā meitenei ko līdzīgu. Viņai jādomā, ka tu paredzi visas viņas domas, visas viņas sajūtas un esi Supermens, ar kuru meitenei vienkārši nevar būt slikti. Vaicājot tādas lietas, tu padari sevi par lempi un tirliņu. Turklāt, saskaņā ar statistiku, meli gultā meitenēm ir otrajā vietā – tik un tā nedzirdēsi patiesu atbildi!

3. Piedod

Te ietilpst arī: “es negribēju,” “es neesmu vainīgs”, “tā sanāca”, “tas bija Pēteris!” Ja esi vainīgs, nevaino citus. Dalīties problēmās ar meiteni varēsi pēc laulībām. Tu esi Supermens, atceries to? Supermenam nav nekādu problēmu! Un, ja esi kaut ko salaidis grīstē, pats vien esi vainīgs, nevis slikti gēni, iereibuši kaimiņi vai mājas gariņš.

Īsts vīrietis ir gatavs visā atzīties, pat tajā, ko nav darījis. Saki “jā, vainīgs” un neattaisnojies. Attaisnojoties demontrēsi sevi kā garīgi nestabilu personu, kura meklē atbalstu. Tagad par vārdu “piedod”. Meitenes zemapziņā šis vārds asociējas ar sociāliem noteikumiem un normām. Uzkāpi kādam uz kājas un saki “piedod”. Bet tu esi izdarījis ko tādu, kas aizvainoja Viņu! Viņa ir personība, nevis kāja sabiedriskajā transportā! Progresīvi vīrieši neatvainojas. Labākais, ko vari darīt, ir uzdāvināt viņai kaut ko īpašu un zvērēt nekad ko tādu neatkārtot. Vai mēģināt neatkārtot. Vai atkārtot, bet ne pārāk bieži. Kopā ar dāvanu tavi solījumi par turpmāku nevainojamu uzvedību dos vēlamos rezultātus daudz ātrāk nekā standarta atvainošanās.

4. Es ne…

…varu, zinu, saprotu. Bremze! Tev jāvar! Tev jāzina un jāsaprot! Jebkura frāze, kura satur noliegumu, pazemina tavu tēviņa statusu barā un sievietes sāk pievērst uzmanību aktīvākiem vīriešiem, kuri uzskata sevi par visvareniem. Tādā gadījumā, ja tu tiešām nevari neko izdarīt (nu nemāki salabot to sasodīto jaucējkrānu), atsaucies uz citiem tikpat svarīgiem uzdevumiem. Darbs, jaunākais brālis pazudis vai alus ledusskapī beidzies.

Reklāma
Reklāma

5. Izlem pati

Ja viņa varētu pati izlemt, kāda velna pēc būtu tev jautājusi? Nē, jāizlemj ir tev un nevienam citam. Ja neizlemsi, viņa atradīs kādu citu, kurš to darīs.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.