FOTO, VIDEO. Brīnumi notiek! Bērnu acis mirdz no prieka, kad no debesīm sāk krist saldi zefīri 1

Detroitas piepilsētas parkā notika acīmredzamais neticamais – gaišā dienas laikā lija zefīru lietus, ziņo “AP”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Bērnu acis mirdzēja no prieka, kad no debesīm sāka krist saldi zefīri! Viņi sacentās cenšoties savākt pēc iespējas vairāk lipīgā kāruma.

Detroitā notika ikgadējais “Great Marshmallow Drop”. Simtiem bērnu māja un uzmundrināja helikopterā esošos, kad helikopters laidās zemāk virs parka. Helikoptera pasažieri laižoties zemāk izkaisīja pa zaļo zāli zefīrus un bērni ar milzīgu entuziasmu un prieku metās tos savākt.

CITI ŠOBRĪD LASA
Zefīru lietus

Amatpersonas gan uzsvēra, lai arī no gaisa nokritušie našķi ir kārdinoši, tos ēst nevajadzētu.  Tā vietā bērni savāktos zefīrus varēja apmainīt pret balvas maisiņu, kurā bija konfektes, krāsojamā grāmata un biļete uz ūdens atrakciju parku.

Uzstājoties pirms pasākuma, Oklendas apgabala atpūtas programmas vadītāja Melisa Navroki sacīja, ka tiks nomesti 15 000 zefīru.

“Tie bija tikai svētki. Laiks ir skaists, tāpēc bijām priecīgi izkļūt ārā un satikties un noķert kādu zefīru,” stāsta Robina Kinnija, trīs “Great Marshmallow Drop” dalībnieku mamma.

Helikoters bērniem par prieku kaisīja zefīrus četras reizes dažādām vecuma grupām: 4 gadus veciem un jaunākiem; 5 līdz 7 gadus veciem bērniem un 8 līdz 12 gadus veciem bērniem.

Atsevišķa iespēja tika dota arī bērniem ar īpašām vajadzībām. Pasākuma apmeklētāja un trīs bērnu mamma, viens no tiem ir ar īpašām vajadzībā, Kinnija pauž neviltotu prieku: “Man ir liels prieks, ka notiek šādi pasākumi. Tad arī mans bērns nejūtas atstumts.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.