Kalvis Vītoliņš.
Kalvis Vītoliņš.
Foto: LETA

“Nākamās 4 nedēļas mums Krievijai ir jārada maksimālas grūtības,” rosina uzņēmējs 0

Nākamo nedēļu laikā mums ir uzdevums radīt Krievijas pusei maksimālas grūtības un neērtības. Mēs to varam darīt arī uz robežas, maksimāli aizkavējot tās šķērsotājus, piemēram, kravas automašīnām – ar idejām TV24 “Preses klubā” dalās Kalvis Vītoliņš, jurists, biznesa konsultants.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā!
“Es pat nespēju iedomāties, ka pieaugušai sievietei var kaut ko tādu teikt” – sieviete vilcienā piedzīvojusi nepatīkamu izturēšanos no diviem pusaudžiem
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20
Lasīt citas ziņas

Uzņēmējs rosina uz robežas maksimāli ilgi aizkavēt tos cilvēkus, kas vēlas iebraukt Latvijā, taču ir skaidrs, ka nav bēgļi. Polija to efektīvi jau darījusi – cilvēki stāvēja priekšā mašīnām un neļāva šķērsot robežas. Bet ir arī vēl citas metodes.

“Var ļoti ilgi, metodiski pārbaudīt kravu, to var pārbaudīt visu diennakti un tur stāv vēl 200 mašīnas aiz muguras. Var pārbaudīt vēl nākamajā dienā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī muitas procedūras var būt sarežģītākas, robežsargs var ļoti ilgi pārbaudīt pasi.

Galu galā, ja iebrauc kāds “džigits” ar ļoti dārgu mašīnu un skaidrs, ka viņš nav bēglis, mēs nezinām, kas var būt riepās, ir jānolaiž riepas, varbūt viņš tur ved naudu? No Kriecvijas šobrīd nedrīkst izvest naudu,” asprātīgi rosina K.Vītoliņš.

Un turpina: “Mums ir jāpārbauda uz dimantiem, kas ir iekšā karburatorā. Mēs taču nezinām! Te ir metodes, un to var izziņot pa klusajiem telefoniem, ka te pārbaudes tagad būs stiprākas.”

Bet kāpēc to visu darīt? “Mums ir svarīgas nākamās 4 nedēļas, nākamās 4 nedēļas līdz maijam mums Krievijai ir jārada maksimālas grūtības.”

“Mums nav mērķis tagad iekļauties sankcijās, kuras aizvērs vēl visu mūsu uzņēmumu darbību, kuri nevienam nekaitē.

Lai viņi velk to dzīvību pāri tai robežām, lēnām, bet, lai viņi palīdz apstādināt karu, un to karu šobrīd vajag apstādināt. Godīgi sakot, svarīgas ir lielās sankcijas – nafta, gāze,” noslēdz uzņēmējs.

SAISTĪTIE RAKSTI