Foto: Pexels

Skaties uz notiekošo vienkāršāk, neuztraucies par sīkumiem! Horoskopi 25. jūnijam 1

Auns

Šodien nav ieteicams eksperimentēt vai meklēt kaut ko jaunu. Rīkojies tā, kā esi pieradis, lai izvairītos no kļūdām un nepatīkamiem pārsteigumiem. Komunikācija būs sarežģīta, tāpēc nevajadzētu sākt strīdus vai sarunas par sarežģītām tēmām. Pavadi vakaru kopā ar ģimeni.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Būs jāpabeidz savus mājsaimniecības darbus, jāatrisina ikdienas problēmas, lai tie vairs nenovērstu uzmanību. Pastāv iespēja, ka izcelsies strīds ar mīļoto kādu senu aizvainojumu dēļ. Runā atklāti, izsaki savas bažas, lai uzlabotu atmosfēru ģimenē.

Dvīņi

Pieņem lēmumus intuitīvi, izmanto savu pieredzi un neklausies citu cilvēku padomos. Tad diena būs veiksmīga, un varēsi atbildēt uz kādu svarīgu jautājumu. Šodien vairāk komunicē ar ģimeni, pārrunājiet plānus, dalies noslēpumos: no tā jūsu attiecības tikai stiprināsies.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Lietu virpulis tevi pārņems jau no paša rīta. Sāc savu darba dienu agri, lai visu paveiktu laicīgi. Tava koncentrēšanās uz rezultātiem un uzmanība sīkām detaļām ļaus gūt panākumus. Labāk nestāstīt svešiniekiem par saviem plāniem un nedalīties ar konfidenciālu informāciju.

Lauva

Šodien tu būsi jūtīgs un pārāk emocionāls pret citu komentāriem. Zvaigznes iesaka šodien mazāk runāt un strādāt vientulībā. Ja esi vīlies kādā no tuviniekiem, neizdari priekšlaicīgus secinājumus, iegūsti vairāk informācijas, noskaidro detaļas.

Jaunava

Šodien pieņemtajiem lēmumiem būs sekas un tie ietekmēs tavu nākotni. Pirms sniedz atbildi, tev ir jāizsver visi riski un jāpārdomā sekas. Centies atrasties blakus tiem, kas tevi iedvesmo un var sniegt vērtīgus padomus. Pavadi relaksējošu vakaru ar saviem mīļajiem.

Svari

Dienas pirmā puse vairāk piemērota nopietnam darbam. No rīta uzņemies uzdevumus, kas prasa neatlaidību un uzmanību. Pēc pusdienām vēlēsies gūt jaunu pieredzi un izklaidēties. Mierīgi reaģē uz notiekošo: paaugstināta emocionalitāte var sabojāt dažas attiecības.

Skorpions

Šodien tev ir augsts radošais potenciāls. Izmanto šo labo periodu un dari kaut ko īpašu, pievērs vairāk uzmanības savam hobijam. Zvaigznes iesaka neņemt darbu mājās. Izmanto savu brīvo laiku, lai atpūstos!

Strēlnieks

Piemērota diena plānošanai, jaunu mērķu un prioritāšu noteikšanai. Pievērs uzmanību sīkām detaļām, no tām daudz kas būs atkarīgs. Pastāv iespēja saņemt interesantu piedāvājumu, taču neesi slinks par to uzzināt vairāk un pārbaudīt avotus, lai izvairītos no nepatikšanām.

Mežāzis

Sagatavojies tam, ka plāni būs jāmaina. Apstākļi būs vērsti pret tevi šodien, tāpēc esi pacietīgs un neuztraucies par kaitinošu kavēšanos. Komunikācija ar mīļajiem nomierinās tevi, piešķirs pārliecību un atjaunos labo garastāvokli.

Ūdensvīrs

Šodienas komunikācijai jābūt selektīvai. Neesi atklāts ar negatīviem cilvēkiem vai tiem, kuri nav pelnījuši tavu uzticību. Iespējams, piedzīvosi pārsteigumus, taču ne visi no tiem būs patīkami. Skaties uz notiekošo vienkāršāk, neuztraucies par sīkumiem!

Reklāma
Reklāma

Zivis

Diena ar sakāpinātu emocionālo fonu. Tev jāsavaldās, jāreaģē mierīgāk! Nebaidies no jaunas pieredzes: tas palīdzēs turpmākajā karjerā un jaunu ideju attīstībā. Labs laiks, lai atmestu dažus kaitīgus ieradumus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.