Foto: ZumaPress/Scanpix/LETA

Svētdien Latvijā reģistrēti 274 jauni Covid-19 gadījumi 0

Pievieno LA.LV

Svētdien Latvijā atklāti 274 jauni saslimšanas ar Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Kokteilis
Tiks izslēgts veiksmes režīms… Šīs 4 zodiaka zīmes nākamnedēļ būs Visuma “melnajā sarakstā”
Zeme pagājušonakt izvairījās no neparedzami stipra trieciena – mums 91 000 kilometru attālumā garām patraucās asteroīds-slepkava
“Bija plkst. 14.10 pēcpusdienā, kad es iegāju mūsu dēla istabā…” Jānis Vanags atsauc atmiņā dienu, kad zaudēja arī otru dēlu
Lasīt citas ziņas

Aizvadītajā diennaktī Latvijā arī saņemti ziņojumi par četriem mirušiem Covid-19 pacientiem. Viens no mirušajiem bijis vecumā no 55 līdz 60 gadiem, divi – vecumā no 60 līdz 70 gadiem, viens – vecumā no 75 līdz 80 gadiem.

Svētdien Latvijā veikti 3334 Covid-19 testi, līdz ar to pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem nokrities no 8,5% līdz 8,2%. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijā reģistrēto Covid-19 gadījumu skaits līdz šim sasniedzis 81 793, bet mirušo Covid-19 pacientu skaits – 1546.

Divu nedēļu kumulatīvais saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju patlaban ir 508,7 gadījumi.

Aģentūras LETA aprēķini liecina, ka pēdējo divu nedēļu laikā saslimšana ar Covid-19 apstiprināta 9705 personām.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.