×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
18. maijs, 2015
Drukāt

22. un 23. maijā Rīgā notiks ikgadējā labdarības akcija bērniem „Garāžas izpārdošana”

Publicitātes fotoPublicitātes foto
„Garāžas izpārdošanas 2015” norise

22.maijs
17:00 GARAGE SALE oficiālā atklāšana, kurā gaidīti mediju pārstāvji un lūgtie viesi. Par pasākuma muzikālo atmosfēru gādā DJ Natasha Bash
17:30-21:00 Tirdziņš
21:00 Afterparty, piedaloties DJ Papernaya & Romanovich
23.maijs
11:00-15:00 Tirdziņš

22.  un 23. maijā Café DALI Spīķeru radošajā kvartālā (Maskavas ielā 12, k-1) notiks biedrības „Labo darbu fabrika” rīkotā labdarības akcija GARAGE SALE („Garāžas izpārdošana”). Tradicionāli izpārdošanā varēs iegūt savā īpašumā vērtīgas lietas: apģērbus, apavus un aksesuārus, ko sarūpējuši latviešu dizaineri, mūziķi, televīzijas un radio personības un citi sabiedrībā pazīstami cilvēki.

Šī akcija notiek jau vairākus gadus un palīdzējusi padarīt gaišāku internātskolu un bērnu namu bērnu ikdienu. Par savāktajiem līdzekļiem Latgales Reģionālajā atbalsta centrā „Rasas pērles” izveidots jauns futbola laukums, izremontēta ēdnīca, sporta zāle un spēļu istaba. Desmitiem bērnu regulāri saņem skolas piederumus un ziemas drēbes, tāpat viņiem ir iespēja doties uz Rīgu un apmeklēt dažādus pasākumus.

Bezpeļņas labdarības organizācijas „Labo darbu fabrika” pamatprincips ir akcijas laikā iegūtos līdzekļus izmantot galvenokārt būvniecībai un dzīves telpas labiekārtošanai. Organizācija neieskaita naudu iestādes kontā, bet realizē ieceres saviem spēkiem, kas palīdz pilnībā sekot līdzi projekta gaitai.

Šoreiz akcijas mērķis ir savākt līdzekļus basketbola laukuma celtniecībai un sporta laukuma remontam Rīgas bērnu namam „Vita” (Kalnciema ielā 131). Šajā iestādē mīt 36 bērni vecumā no 3 līdz 18 gadiem, kuriem ir garīgā atpalicība. Bērni aktīvi piedalās sporta pasākumos: spēlē florbolu un hokeju, trenējas futbolā un pat dodas uz starptautiskām sacensībām. Pasākuma organizatori ir pateicīgi par sadarbību labdarības fondam „You and Me”, kas vairāku gadu garumā sadarbojas ar bērnu namu „Vita” un ar sponsoru palīdzību palīdz uzturēt sportisko ievirzi bērnu attīstībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+