×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
24. novembris, 2015
Drukāt

Festivāla “Riga Symphony” laikā norisināsies labdarības akcija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

IV starptautiskā vokālās mūzikas jauno izpildītāju festivāla Riga Symphony 2015 ietvaros 3.decembrī no plkst. 11:00 līdz plkst. 13:00 viesnīcā Hotel Radisson Blu Daugava (Kuģu ielā 24) norisināsies ikgadējā labdarības akcija „Ziemassvētku eņģeļu radošā darbnīca”. Tās laikā ikvienam būs iespēja kopā ar festivāla dalībniekiem gatavot Ziemassvētku dāvanas bērniem ar īpašām vajadzībām.

Festivāla rīkotāji aicina rīdziniekus piedalīties šajā akcijā. Sākot ar 27. novembri viesnīcas Hotel Radisson Blu Daugava foajē būs pieejams īpašs stends, kur varēs atstāt pašu gatavotas dāvanas. Ziemassvētku dāvanas bērniem tiks nogādātas bērnu klīniskā slimnīcā Gaiļezers, daļa no tām jau tradicionāli nonāks Piejūras internātpamatskolā (Siguļi, Carnikavas novads), kur Riga Symphony jaunie izpildītāji viesosies arī ar īpašu Ziemassvētku dziesmu programmu.

„Ziemassvētku eņģeļu radošā darbnīca” vienmēr ir ļoti aizkustinošs, sirsnīgs un labestīgs pasākums. Ir tik aizkustinoši vērot, ar kādu rūpību un mīlestību festivāla dalībnieki rada dāvanas internātpamatskolas bērniem, – iespaidos dalās festivāla Riga Symphony prezidente Jeļena Švilpe. – Papīra eņģeļi, eglīšu rotājumi, kartiņas, zīmējumi, mīkstās rotaļlietas un rotaslietas – viss top pašu rokām. Aicinām piedalīties šajā akcijā arī Rīgas skolas, bērnudārzus un visus, kuri vēlas kopīgi sarūpēt bērniem svētkus.”

Piedalīties labdarības pasākumā jau atsaukušies tādi populāri Latvijas izpildītāji kā Roberto Meloni, Samanta Tīna, Liene Greifāne (Candy), Ilona Bagele un citi. Par „Ziemassvētku eņģeļu radošā darbnīcas” galveno mākslinieci kļūs Kamilla Kurmanbekova no Kazahstānas pilsētas Almati, kura Bostonas Universitātē apguvusi scenogrāfiju.

„Jau pavisam drīz klāt gada gaidītākie svētki, kas dāvā brīnumus un cerību. Mēs ar prieku ļausimies pirmssvētku kņadai, – stāsta Kamilla Kurmanbekova. – Ziemassvētku brīnumu īpaši gaida bērni, kuriem šajā dzīvē viss nav nācis tik viegli. Ceru, ka mūsu no sirds radītās dāvanas iepriecinās internātskolas bērnus. Mēs ļoti centīsimies.”

Akcijas rīkotāji pateicas par atbalstu labdarības organizācijai „Palīdzēsim.lv”, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un viesnīcai Hotel Radisson Blu Daugava.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+