×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. oktobris, 2015
Drukāt

FOTO: Ko sieviete bija gatava darīt, lai kļūtu par mammu

Foto no FacebookFoto no Facebook

Sievietēm, kurām, lai kļūtu par māmiņām, jāveic mākslīgā apaugļošana, ceļš uz grūtniecību, nebūt nav viegls.

Mākslīgā apaugļošana var būt ilgs un sāpīgs process, kura laikā, katru dienu jāveic injekcijas, kurās ilgstošā laika periodā izmantoti vairāki simti šļirču.

Tieši šī iemesla dēļ, jaunā māmiņa, Andžela no Sentluisas, sociālajos tīklos, ievietoja attēlu ar savu jaundzimušo bērnu, kas ir šļirču ieskauts, lai ilustrētu to, ko viņa bija gatava darīt, lai šajā pasaulē nāktu viņas bērniņš.

Attēls, ar kuru sociālajā portālā Facebook dalījušās arī neauglības ārstēšanas klīnikas, jau paspējis aizskart vairāku tūkstošu cilvēku sirdis.

Attēlā redzama jauka meitenīte, kurai mugurā ir zila, tamborēta kleitiņa, viņa ir cieši aizmigusi uz baltiem palagiem. Apkārt viņai novietotas injekciju šļirces un tukšas ampulas, kas izkārtotas sirds formā apkārt bērnam. Andžela apgalvo, ka tieši tik daudzas injekcijas, cik šļirču, tikušas veiktas viņai pus gada laikā.

Virsrakstā sieviete raksta „bilde atspoguļo īsto mīlestības definīciju, kas bijusi nepieciešama šī bērna radīšanā”.

Andžela ziedojusi ļoti daudz, lai tiktu pie šī bērna. Kad sievietes uzsāk mākslīgo apaugļošanu, viņas pašas sev vēderā vai augšstilbā injicē vienu līdz trīs medikamentus katru dienu, lai stimulētu olšūnu vairošanos menstruālā cikla laikā.

Parasti, šīs sievietes injicē arī citas zāles, kas liedz notikt pāragrai ovulācijai, līdz viņu olšūnas ir gatavas savākšanai.

Tad, kad olšūnas ir nobriedušas, jāveic vēl viena injekcija, kas iniciē ovulāciju, tā izgrūž olšūnas no olnīcām.

Tad, kad olšūnas ir gatavas, vecāki gaida īsto laiku to savākšanai. Mātēm tiek veiktas asinsanalīzes, līdz olšūnas tiek izņemtas, izmantojot garu adatu. Kad olšūnas ir apaugļotas, embriji tiek ievietoti ar katetru palīdzību.

Daudzas sievietes, kurām nekad nav tikusi veikta mākslīga apaugļošana, būs pārsteigtas ieraudzīt to, cik sāpīgi tas patiesībā ir.\

 

zeltene

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+