×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
10. augusts, 2015
Drukāt

Kanādā dzīvojoša latviete, uzzinot par vēzi, atsakās no aborta. Iedvesmojoša fotosesija pēc atveseļošanās (4)

Foto - liwli.ruFoto - liwli.ru

Latviete Elizabete pēdējos gadus dzīvoja Kanādā, strādājot kā modele visā pasaulē. 2014. gadā viņa ar vīru Romānu Trubecki devās ilgi gaidītā atvaļinājumā, atpūtās Amsterdamā un neviens pat neiedomājās par nelaimes tuvošanos. Parastas zobusāpes izrādījās bīstamas saslimšanas simptoms: Elizabetei diagnosticēja retu kaulu vēža formu – osteosarkomu.

Pēc biopsijas analīzēm bija skaidrs, ka nekavējoties vajadzīga operācija.

Situāciju sarežģīja tas, ka Elizabete gaidīja bērniņu. Ārsti uzstāja, ka jāveic aborts, jo bija jāsāk ķīmijterapija. Jaunā māmiņa atceras, ka tie bija paši briesmīgākie brīži viņas dzīvē. Viņa visu laiku runājusi ar gaidāmo bērniņu. Sievietei  licies, ka mazulis, kuru viņa nēsāja zem sirds, viņu saprata. Un, lūk, tad Elizabete pieņēma lēmumu – ja Dievs tā vēlas, bērnam ir jādzimst.

Atvasīti sagaidīja desmit nedēļas pirms plānotā dzemdību datuma ar ķeizargrieziena palīdzību. Pēc tam jaunā māmiņa devās uz sarežģītu 16 stundas ilgu operāciju. Ķirurģiskās iejaukšanās rezultātā viņai izgrieza 95% no žokļa, kā restaurācijai vajadzēja transplantēt kaulus, vēnas, nervus un ādu no viņas labās kājas un pleca.

Pārdzīvojusi šo elli, Elizabete atgriezās normālā dzīvē, jo viņai taču ir stipra aizmugure – mīloša ģimene. Viņa ir jauna un vēl tik daudz vēlas izdarīt.

Nesen modele piedalījās pārsteidzošā fotosesijā žurnālam “Vice”. Elizabete fotografējās kaila, dažās fotogrāfijās piedalījās arī vīrs un dēls Valentīns. Šādu garaspēku var tikai apbrīnot!

Avots: liwli.ru

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vispar jau nav latviete!

  2. Jā, interesantas pārvērtības. Acu krāsa bildēs ta atšķirīga..

  3. skaista un stipra sieviete!!! vislabākie veselības vēlējumi! kaut vēzis neatgrieztos un viņa varētu izaudzināt savu dēlu un kopā piedzīvot daudz skaistus brīžus! vislielākā cieņa par šādu izvēli, jo galu galā viņa dāvāja dzīvību, ne to nogalināja.

Draugiem Facebook Twitter Google+